Вертикальне озеленення Одеса в інтер’єрі

Вертикальне озеленення Одеса в інтер’єрі

Однією з ключових відмінних рис вертикального озеленення стала здатність застосування споруд усіх типів і величин для розведення рослинності. Крім того Ви завжди зможете підібрати більшою мірою відповідний тип вертикального озеленення, узгоджується можливостям квартири.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — унікальний прийом зробити у себе в офісі комфортабельну натуральну стіну з насаджень, не займаючи в цьому випадку багато місця.

Вертикальне озеленення офісу

Система вертикального озеленення може стати не тільки прикрасою квартири або кухні, але і ширмою, що відгороджують зону. Звичайно, на підбір орнаментації впливають такі чинники, як вартість, різновид рослин і квітів, легкість залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення Одеса і властивості, а також види

 1. Зелена або фіто-стіна
  Вертикальне озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення огорож є лідером вже кілька років. Даний спосіб озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Зелений сад як правило прикріплений до вертикальної площини, і ще підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися обсягом і формою. В’юнкі рослини і квіти не зажадають особливого догляду.
 2. кишеньки
  Ще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це посадити рослини в «кишеньки», закріплені до вертикальній площині. Резервуари для рослин виробляються майстрами з натуральних дихаючих тканин або повсті щоб насадження найкращим чином зростали;
 3. багаторівневий сад
  Даний спосіб озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих стелажів, які утворюють деяку подобу сходів. Рослинність в даній концепції піднімаються вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте такий спосіб садівництва чудово береже простір, що дуже істотно для міської обстановки.
 4. Решітка з кучерявими насадженнями
  Всі ми бачили виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто був здатний уявити цей метод розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія виробляє всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення Одеса, а також сфера використання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

 • клуби та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки декорує компонента, а й інструменту по залученню більшої кількості клієнтів і збільшення їх лояльності
 • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів повітря, зволожують його в зимову пору і освіжає в літній сезон, чистить від токсичних елементів і служить профілактикою простудних захворювань
 • офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує одночасно декілька функцій: покращують атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню ефективності працівників, а ще формують серйозний імідж компанії
 • магазинні вітрини. Людина відчує себе більш приємно в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на сторону торгового закладу з зеленими зонами

Вертикальне озеленення Одеса і як замовити?

Наша компанія по праву вважається лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і працює на світовому ринку вже більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися точь-в-точь втілювати в життя абсолютно всі ідеї покупців.
Потім, щоб дізнатися ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому web-сайті. Дістанете природний інтер’єр Вашої мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення офісу
Оцените статью
Добавить комментарий