Варіанти вертикального озеленення для в інтер’єрі

Варіанти вертикального озеленення для в інтер’єрі

Однією з головних відмінних властивостей вертикального озеленення по праву вважається можливість впровадження споруд всіх форм і параметрів для розведення насаджень. Крім того Ви в будь-який момент можете легко відібрати в більшій мірі доречний тип вертикального озеленення, узгоджується можливостям квартири.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб втілити в життя у себе в квартирі ергономічну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи при цьому багато простору.

вертикальне озеленення

Система вертикального озеленення може стати не тільки прикрасою квартири або кухні, але і перегородкою, розділяючи простір. Звичайно, на підбір проектування значно впливають такі чинники, як вартість, вид рослин і квітів, легкість догляду і багато інших.

Варіанти вертикального озеленення і властивості, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення фасаду залишається провідним вже тривалий період. Даний спосіб екологічного озеленення оптимальний як для вуличного, так і для інтер’єрного використання. Плеканий садок може бути закріплений до стіни, а ще підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися величиною і видом. Кучеряві насадження не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це посадити рослинність в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин виготовляються майстрами з натуральних дихаючих матерій або повсті щоб рослини якісніше піднімалися;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих полиць, які утворюють якусь подобу сходів. Насадження в такій концепції ростуть вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі подібний спосіб садівництва дуже добре економить простір, що особливо істотно для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, тоді мало хто міг передати цей метод розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення будинку

Наша компанія-виробник здійснює всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення будинку

Варіанти вертикального озеленення, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення стін
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє одночасно багато функцій: облагороджують атмосферу в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також засновують позитивний імідж компанії
  • магазинні вітрини. Людина відчуває себе більш комфортно в натуральних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його в зимовий період і охолоджує влітку, чистить від негативних речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • клуби і інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни грають роль не тільки прикрашає компонента, а й інструменту по залученню ще більшої кількості відвідувачів і зростання їх лояльності

Варіанти вертикального озеленення і як вибрати?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку озеленення України серед компаній вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і змогли з ювелірною точністю здійснювати всі ідеї замовників.Для того, щоб визначити ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому web-сайті. Отримайте зелений інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий