Рослини для вертикального озеленення для в інтер’єрі

Рослини для вертикального озеленення для в інтер’єрі

Однією з основних відмінних якостей вертикального озеленення є здатність застосування установок будь-яких змін і габаритів для вирощування рослинності. Додатково Ви завжди завжди зможете підібрати переважно відповідний вид вертикального озеленення, який відповідає можливостям офісу.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — унікальний прийом сформувати у Вас в квартирі комфортабельну натуральну стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато простору.

Вертикальне озеленення будинку

Система вертикального озеленення може бути не просто атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і перегородкою, розділяючи простір. Зрозуміло, на вибір орнаментації значно впливають такі важливі фактори, як вартість, тип насаджень, легкість залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення будинку

Рослини для вертикального озеленення і властивості, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорож продовжує залишатися лідером вже тривалий період. Подібний тип екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Плеканий садок як правило прикріплений до вертикальної поверхні, і ще підніматися самостійно без якихось опор, розниться обсягом і формою. В’юнкі рослини і квіти не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень — посадити рослини в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин і квітів роблять фахівці з якісних дихаючих матеріалів або повсті щоб рослини краще піднімалися;
  3. Багаторівневий садЕтот спосіб озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення будинку — яруси з довгих стелажів, що утворюють якусь подобу сходів. Рослини і квіти в даній концепції ростуть вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, але даний спосіб садівництва дуже добре береже простір, що дуже актуально для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, однак мало хто був здатний передати такий спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія виконує всі способи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення рослини

Рослини для вертикального озеленення, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення рослини
  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни грають роль не тільки декорує компонента, а й інструменту по залученню більшої кількості клієнтів і множення їх лояльності
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчуває себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно кілька корисних опцій: покращують обстановку в колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, а ще зміцнюють грунтовний стиль компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає повітря, зволожують його в зимовий час і освіжає в літню пору, фільтрує від шкідливих речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань

Рослини для вертикального озеленення і як вибрати?

Наша спеціалізована компанія є сьогодні лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і змогли точь-в-точь реалізовувати всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб визначити ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому web-сайті. Купуйте зелений інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення будинку
Оцените статью
Добавить комментарий