Вертикальне озеленення в офісі для Вашої сім’ї

Вертикальне озеленення в офісі для Вашої сім’ї

Однією з основних відмінних рис вертикального озеленення виділяється можливість впровадження конструкцій різних форм і параметрів для вирощування насаджень. Також Ви завжди в силах правильно вибрати більшою мірою відповідний якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям квартири.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це унікальний прийом втілити в життя у Вас в офісі комфортабельну натуральну стіну з рослин і квітів, не займаючи в цьому випадку багато місця.

Вертикальне озеленення рослини

Система вертикального озеленення може служити не просто прикрасою квартири або кухні, але і перегородкою, розділяючи вільний простір. Звичайно, на підбір орнаментації значно впливають такі важливі фактори, як вартість, вид рослин, простота залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в офісі і властивості, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення фасаду продовжує залишатися провідним вже не один рік. Подібний вид екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Плеканий куточок як правило прикріплений до вертикальної поверхні, а також стояти самостійно без будь-яких опор, розниться розміром і формою. Кучеряві насадження не просять спеціального догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — насажанную насадження в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин виробляються фахівцями з якісних дихаючих матерій або повсті щоб насадження краще піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой вид озеленення вдає із себе неповторне вертикальне озеленення компанії — яруси з нешироких стелажів, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослини в подібній концепції піднімаються наверх. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, проте даний спосіб садівництва чудово береже простір, що вкрай значно для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто міг зобразити такий метод розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія виробляє абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в офісі, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів кисень, зволожують його в зимову пору і охолоджує в теплу пору року, фільтрує від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки декорує ланки, а й інструменту по залученню ще більшої кількості клієнтів і підвищення їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виробляє відразу кілька корисних опцій: покращують ауру в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, а також формують грунтовний стиль компанії

  • торгові вітрини. Людина відчуває себе більш спокійно в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами

Вертикальне озеленення в офісі і як оформити замовлення?

Наша компанія є сьогодні лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на світовому ринку більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї покупців.Щоб дізнатися ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за телефонним номером на нашому web-сайті. Отримайте зелений інтер’єр Вашої мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення стін
Оцените статью
Добавить комментарий