Вертикальне озеленення в саду для кухні

Вертикальне озеленення в саду для кухні

Однією з головних характерних якостей вертикального озеленення є здатність впровадження конструкцій різноманітних форм і параметрів для розведення рослин. У свою чергу Ви завжди можете легко відібрати в найбільшою мірою відповідний вид вертикального озеленення, що відповідає характеристикам офісу.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб отримати у себе в квартирі ергономічну натуральну стіну з рослин, не займаючи при цьому багато місця.

Вертикальне озеленення будинку

Система вертикального озеленення може стати не просто прикрасою будинку або офісу, але і перегородкою, розділяючи простір. Зрозуміло, на підбір дизайну впливають такі чинники, як вартість, різновид насаджень, простоту залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення в саду і властивості, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення фасаду є лідером вже не один рік. Подібний спосіб екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Вирощували куточок як правило закріплено до стіни, а ще стояти самостійно без якихось опор, розниться обсягом і видом. В’юнкі рослини і квіти не зажадають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень це розсадити насадження в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин і квітів виготовляються фахівцями з натуральних дихаючих тканин або повсті щоб насадження краще виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення компанії — яруси з нешироких стелажів, які утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в подібній системі виростають наверх. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі даний метод садівництва чудово береже простір, що вкрай затребуваною для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, тоді мало хто міг зобразити такий спосіб розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення будинку

Наша компанія здійснює всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в саду, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

Вертикальне озеленення офісу
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує відразу кілька опцій: покращують ауру в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню ефективності працівників, а також зміцнюють серйозний бренд компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його в зимовий період і охолоджує в теплу пору року, фільтрує від шкідливих речовин і працює для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш комфортно в натуральних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
  • бари та інші розважальні заклади. У такому варіанті озеленені стіни грають роль не тільки декоративний елемент, але і способу по залученню ще більшої кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності

Вертикальне озеленення в саду і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник є лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і діє на світовому ринку вже більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю реалізовувати всі ідеї клієнтів.Потім, щоб з’ясувати ціну і придбати послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому сайті. Отримайте зелений інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий