Вертикальне озеленення будинку для Вашого будинку

Вертикальне озеленення будинку для Вашого будинку

Однією з основних відмінних рис вертикального озеленення стала можливість застосування конструкцій різних типів і габаритів для вирощування рослинності. Також Ви в будь-який момент завжди зможете замовити найбільш відповідний якість вертикального озеленення, що гармонує можливостям квартири.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- унікальний прийом оформити у Вас в офісі ергономічну живу стіну з рослинності, не займаючи в цьому випадку багато вільного місця.

система вертикального озеленення може служити не просто прикрасою квартири або кухні, але і перегородкою, розділяючи простір. Звичайно, на вибір орнаментації значно впливають такі чинники, як ціна, різновид рослин і квітів, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення будинку і властивості, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення огорожі залишається провідним вже кілька років. Даний вид екологічного озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Вирощували садок може бути закріплений до вертикальній площині, а також підніматися самостійно без якихось підпірок, відрізнятися розміром і формою. Кучеряві насадження не просять особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — посадити рослинність в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин виготовляються фахівцями з натуральних дихаючих тканин або повсті для того щоб рослини найкращим чином піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой спосіб озеленення вдає із себе спеціалізоване вертикальне озеленення будинку — яруси з нешироких полиць, що утворюють якесь щось на зразок драбини. Рослини в подібній концепції виростають догори. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, але ось такий метод садівництва прекрасно економить простір, що дуже істотно для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, витягуються вертикально на шпалерах, але мало хто був здатний уявити цей метод розсади в оформленні приміщення.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник здійснює всі різновиди вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення будинку, а також сфера використання

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

  • клуби та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки декоративного компонента, а й інструменту по залученню грандіозної кількості відвідувачів і збільшення їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно кілька корисних функцій: покращують навколишнє атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню працездатності, до того ж зміцнюють позитивний імідж компанії

  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш комфортно в натуральних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає повітря, зволожують його в зимову пору і охолоджує в теплу пору року, фільтрує від шкідливих елементів і необхідно для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення будинку і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку продажів України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і навчилися в точності здійснювати всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому сайті. Купуйте зелений інтер’єр свого життя вже сьогодні!

Вертикальне озеленення будинку
Оцените статью
Добавить комментарий