Вертикальне озеленення будинків для Вашої квартири

Вертикальне озеленення будинків для Вашої квартири

Однією з основних характерних якостей вертикального озеленення виділяється здатність використання конструкцій будь-яких форм і розмірів для вирощування рослин і квітів. Також Ви завжди можете підібрати в найбільшою мірою відповідний тип вертикального озеленення, що гармонує характеристикам офісу.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це унікальний прийом зробити у Вас в офісі ергономічну природну стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато простору.

Вертикальне озеленення рослини

Система вертикального озеленення може служити не просто атрибутом інтер’єру квартири або офісу, але і перегородкою, розділяючи вільний простір. Звичайно, на підбір орнаментації значно впливають такі чинники, як вартість, тип рослин і квітів, простота догляду і багато інших.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення будівель і властивості, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорожі продовжує залишатися лідером вже тривалий період. Подібний спосіб екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Зелений куточок може бути закріплений до стіни, а також підніматися самостійно без якихось підпірок, відрізнятися обсягом і видом. В’юнкі рослини і квіти не просять особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень-посадити рослинність в «кишеньки», закріплені до вертикальній площині. Резервуари для рослин і квітів робляться професіоналами з природних дихаючих матеріалів або повсті щоб рослини найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот спосіб озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих полиць, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослини і квіти в подібній концепції ростуть догори. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, проте такий метод садівництва чудово береже простір, що особливо актуально для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, тоді мало хто був здатний уявити цей метод розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення рослини

Наша компанія-виробник виробляє абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення будинків, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його взимку і охолоджує в літню пору, чистить від шкідливих речовин і служить профілактикою простудних захворювань
  • торгові вітрини. Людина відчує себе набагато комфортніше в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
  • ресторани і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки прикрашає ланки, а й способу по залученню більшої кількості клієнтів і множення їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно кілька корисних функцій: покращують ауру в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню працездатності, а також створюють позитивний бренд компанії

Вертикальне озеленення будівель і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку продажів України серед організацій вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися точь-в-точь реалізовувати всі ідеї замовників.Щоб визначити ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому web-сайті. Купуйте зелений інтер’єр Вашої мрії вже сьогодні!

Вертикальне озеленення стін
Оцените статью
Добавить комментарий