Вертикальне озеленення паркану для офісу

Вертикальне озеленення паркану для офісу

Однією з головних відмінних специфік вертикального озеленення по праву вважається можливість використання установок самих різних конфігурацій і обсягів для розведення рослин і квітів. Додатково Ви завжди можете легко підібрати найбільш доречний якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям місця для установки.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- унікальний прийом оформити у себе в квартирі ергономічну природну стіну з насаджень, не займаючи в цьому випадку багато вільного місця.

Вертикальне озеленення офісу

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише прикрасою квартири або офісу, але і перегородкою, що відгороджують вільний простір. Зрозуміло, на вибір орнаментації значно впливають такі важливі фактори, як вартість, різновид рослин, простоту залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення паркану і властивості, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення огорож залишається провідним вже не один рік. Подібний спосіб озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Вирощували куточок як правило закріплено до вертикальній площині, і ще стояти самостійно без будь-яких підпірок, відрізнятися обсягом і видом. В’юнкі рослини не просять особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-посадити рослини в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин виробляються фахівцями з якісних дихаючих тканин або повсті щоб насадження краще росли;
  3. Багаторівневий садДанний вид озеленення вдає із себе спеціалізоване вертикальне озеленення компанії — яруси з нешироких стелажів, що утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в такій концепції витягуються вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але ось такий прийом садівництва дуже добре береже вільний простір, що вкрай значно для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто міг зобразити такий спосіб розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення рослини

Наша компанія-виробник здійснює абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення паркану, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення рослини
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш приємно в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір в сторону торгового центру з зеленими зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісу виробляє відразу кілька корисних функцій: покращують навколишнє атмосферу в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також засновують серйозний імідж компанії
  • бари та інші розважальні заклади. У такому варіанті озеленені стіни грають роль не тільки декоративного ланки, а й способу по залученню більшої кількості відвідувачів і збільшення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів кисень, зволожують його в зимовий час і охолоджує в літню пору, чистить від токсичних елементів і служить профілактикою простудних захворювань

Вертикальне озеленення паркану і як вибрати?

Наша компанія-виробник по праву є лідером на ринку озеленення України серед компаній вертикального озеленення і працює на світовому ринку вже більше десяти років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю реалізовувати всі ідеї клієнтів.Щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому сайті. Купуйте зелений інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий