Вертикальне озеленення штучними рослинами для Вашої квартири

Вертикальне озеленення штучними рослинами для Вашої квартири

Однією з ключових характерних властивостей вертикального озеленення є здатність використання конструкцій різних форм і величин для вирощування рослин. У свою чергу Ви завжди можете замовити переважно доречний якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям квартири.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- унікальний прийом оформити у Вас в офісі комфортабельну натуральну стіну з рослин і квітів, не займаючи при цьому багато площі.

вертикальне озеленення

Система вертикального озеленення може служити не просто прикрасою квартири або офісу, але і перегородкою, розділяючи площа. Само собою зрозуміло, на підбір дизайну значно впливають такі чинники, як вартість, тип рослин, простота залицяння і багато інших.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення штучними рослинами і характеристики, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення фасаду залишається провідним вже багато років. Подібний тип озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Вирощували сад як правило прикріплений до вертикальної поверхні, а ще підніматися самостійно без певних опор, відрізнятися масштабом і формою. В’юнкі рослини не просять складного догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-насажанную рослини в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин робляться професіоналами з природних дихаючих матерій або повсті щоб насадження якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення вдає із себе особливе вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких полиць, які утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в такій концепції виростають догори. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але даний спосіб садівництва дуже добре береже вільний простір, що особливо істотно для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що ростуть вгору на шпалерах, однак мало хто міг зобразити такий метод розсади в інтер’єрі.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення штучними рослинами, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє відразу кілька опцій: облагороджують ауру в колективі, піднімають настрій, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також створюють грунтовний бренд компанії
  • торгові вітрини. Людина відчуває себе більш комфортно в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • ресторани і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки декоративного компонента, а й механізму із залучення ще більшої кількості клієнтів і збільшення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в зимовий період і охолоджує в теплу пору року, фільтрує від токсичних елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення штучними рослинами і як вибрати?

Наша компанія по праву є лідером на ринку України серед організацій вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися в точності реалізовувати абсолютно всі ідеї покупців.Потім, щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому сайті. Дістанете зелений інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення будинку
Оцените статью
Добавить комментарий