Вертикальне озеленення інтер’єру для Вашої сім’ї

Вертикальне озеленення інтер’єру для Вашої сім’ї

Однією з основних характерних якостей вертикального озеленення безсумнівно є можливість впровадження споруд самих різних конфігурацій і обсягів для вирощування рослин. Крім того Ви завжди маєте можливість підібрати переважно відповідний якість вертикального озеленення, який відповідає характеристикам місця для установки.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це унікальний прийом оформити у себе вдома ергономічну живу стіну з насаджень, не займаючи в цьому випадку багато вільного місця.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може служити не тільки атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і перегородкою, що відгороджують зону. Зрозуміло, на підбір орнаментації значно впливають такі фактори, як ціна, вид насаджень, простоту залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення інтер’єру та параметри, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорож є лідером вже тривалий період. Такий спосіб екологічного озеленення підійде як для вуличного, так і для внутрішнього використання. Живий куточок як правило встановлений впритул до вертикальної площини, а також підніматися самостійно без певних підпірок, відрізнятися розміром і видом. В’юнкі рослини не потребуватимуть особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — розсадити рослинність в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин виготовляються фахівцями з натуральних дихаючих тканин або повсті для того щоб рослини якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садДанний вид озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих полиць, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Насадження в подібній системі піднімаються наверх. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте такий метод садівництва ідеально береже простір, що особливо актуально для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що ростуть вгору на шпалерах, однак мало хто міг уявити цей спосіб розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія-виробник виробляє абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення інтер’єру, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

Вертикальне озеленення офісу
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить повітря, зволожують його в зимову пору року і освіжає в теплу пору року, фільтрує від негативних речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на сторону торгового закладу з рослинними зонами
  • клуби і інші розважальні заклади. Тут живі стіни грають роль не тільки декорує компонента, а й механізму по залученню більшої кількості потенційних клієнтів і множення їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно багато опцій: покращують навколишнє атмосферу в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, до того ж засновують грунтовний імідж компанії

Вертикальне озеленення інтер’єру та як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися точь-в-точь здійснювати всі ідеї покупців.Для того, щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому web-сайті. Купуйте зелений інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий