Вертикальне озеленення штучне для офісу

Вертикальне озеленення штучне для офісу

Однією з основних характерних властивостей вертикального озеленення безсумнівно є можливість використання споруд різних типів і величин для вирощування рослинності. Додатково Ви завжди зможете замовити в більшій мірі належний якість вертикального озеленення, гармонує можливостям офісу.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод оформити у Вас в офісі ергономічну природну стіну з рослин, не займаючи при цьому багато місця.

Вертикальне озеленення будинку

Система вертикального озеленення може стати не просто прикрасою квартири або офісу, але і перегородкою, розділяючи площа. Звичайно, на вибір орнаментації впливають такі чинники, як вартість, тип рослин, простота догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення штучне і властивості, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення фасаду є провідним вже не один рік. Подібний тип озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Плеканий садок як правило прикріплений до стіни, і ще стояти самостійно без певних опор, відрізнятися обсягом і видом. В’юнкі рослини не вимагають спеціального догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це посадити рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин виготовляються професіоналами з якісних дихаючих матерій або повсті для того щоб рослини краще виростали;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення вдає із себе неповторне вертикальне озеленення квартири — яруси з вузьких стелажів, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Рослини в подібній системі виростають вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте такий спосіб садівництва чудово економить вільний простір, що дуже істотно для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, тоді мало хто був здатний запропонувати такий метод розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія-виробник виконує всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення приміщень

Вертикальне озеленення штучне, а також сфера використання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення рослини
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш комфортно в натуральних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на сторону торгового закладу з рослинними зонами
  • клуби та інші розважальні заклади. Тут зелені стіни грають роль не тільки декорує ланки, а й інструменту по залученню більшої кількості клієнтів і зростання їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє одночасно кілька корисних функцій: покращують обстановку в колі людей, піднімають настрій, сприяють піднесенню працездатності, а ще зміцнюють грунтовний стиль компанії

  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його взимку і охолоджує в літній період, чистить від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення штучне і як оформити замовлення?

Наша компанія по праву вважається лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на світовому ринку вже більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і змогли з ювелірною точністю виконувати абсолютно всі ідеї клієнтів.Щоб визначити ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому web-сайті. Дістанете зелений інтер’єр Вашої мрії вже сьогодні!

Вертикальне озеленення стін
Оцените статью
Добавить комментарий