Вертикальне озеленення конструкції купити для офісу

Вертикальне озеленення конструкції купити для офісу

Однією з основних характерних властивостей вертикального озеленення по праву вважається можливість застосування споруд будь-яких змін і масштабів для вирощування рослинності. Додатково Ви завжди зможете відібрати в найбільшою мірою належний якість вертикального озеленення, узгоджується можливостям простору.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб оформити у Вас в офісі ергономічну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи в цьому випадку багато вільного місця.

Вертикальне озеленення рослини

система вертикального озеленення може бути не просто прикрасою будинку або кухні, але і перегородкою, розділяючи простір. Звичайно, на вибір орнаментації значно впливають такі фактори, як ціна, вид рослин, простоту залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення конструкції купити і параметри, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення фасаду продовжує залишатися лідером вже не один рік. Такий спосіб екологічного озеленення підходить як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Плеканий сад може бути встановлений впритул до стіни, а ще підніматися самостійно без будь-яких підпірок, розниться величиною і видом. В’юнкі рослини і квіти не просять спеціального догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень це посадити рослини і квіти в «кишені», закріплені до вертикальній площині. Резервуари для рослин виготовляються професіоналами з якісних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб рослини найкращим чином зростали;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення вдає із себе особливе вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих полиць, що утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в такій системі витягуються вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, проте даний метод садівництва прекрасно береже простір, що вкрай актуально для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що ростуть вгору на шпалерах, але мало хто був здатний зобразити такий метод розсади в інтер’єрі.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення конструкції купити, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

вертикальне озеленення
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе набагато затишніше в природних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір в сторону торгового центру з рослинними зонами
  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки прикрашає елемента, але і механізму по залученню грандіозної кількості клієнтів і зростання їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює відразу кілька корисних опцій: облагороджують ауру в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню ефективності працівників, а ще зміцнюють позитивний імідж компанії

  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його в зимовий час і освіжає в літній період, фільтрує від негативних речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення конструкції купити і як вибрати?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і працює на світовому ринку більше 10 років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися в точності виконувати всі ідеї клієнтів.Щоб з’ясувати ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому сайті. Отримайте зелений інтер’єр своєї мрії вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий