Вертикальне озеленення конструкції для Вашої оселі

Вертикальне озеленення конструкції для Вашої оселі

Однією з головних характерних особливостей вертикального озеленення є здатність впровадження конструкцій самих різних конфігурацій і масштабів для вирощування насаджень. Також Ви завжди зможете правильно вибрати більшою мірою відповідний вид вертикального озеленення, що відповідає характеристикам квартири.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод оформити у Вас вдома ергономічну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи при цьому багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може стати не просто атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і перегородкою, що відгороджують зону. Зрозуміло, на підбір проектування значно впливають такі важливі умови, як вартість, тип насаджень, простота залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення конструкції і параметри, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення огорожі продовжує залишатися лідером вже тривалий період. Такий тип озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Зелений садок як правило встановлений впритул до вертикальної поверхні, а також підніматися самостійно без будь-яких опор, відрізнятися обсягом і формою. В’юнкі рослини і квіти не вимагають спеціального догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослини і квіти в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів виготовляються професіоналами з природних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб насадження найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення вдає із себе особливе вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих полиць, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Рослини в такій системі виростають догори. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але ось такий спосіб садівництва чудово береже простір, що дуже актуально для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що ростуть вгору на шпалерах, але мало хто міг зобразити такий спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія-виробник виконує всі різновиди вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення конструкції, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш спокійно в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісу виробляє одночасно кілька корисних функцій: покращують обстановку в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють збільшенню ефективності працівників, а ще створюють серйозний бренд компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів кисень, зволожують його в зимовий період і охолоджує в літню пору, чистить від негативних речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут зелені стіни грають роль не тільки декорує елемента, але і способу по залученню більшої кількості клієнтів і зростання їх лояльності

Вертикальне озеленення конструкції і як оформити замовлення?

Наша спеціалізована компанія є лідером на ринку продажів України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку вже більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися в точності здійснювати абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Для того, щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому web-сайті. Отримайте природний інтер’єр свого життя вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення приміщень
Оцените статью
Добавить комментарий