Вертикальне озеленення квартири для в інтер’єрі

Вертикальне озеленення квартири для в інтер’єрі

Однією з основних відмінних якостей вертикального озеленення безсумнівно є можливість використання конструкцій різноманітних форм і габаритів для розведення рослин. У свою чергу Ви в будь-який момент в силах замовити в найбільшою мірою належний вигляд вертикального озеленення, який відповідає можливостям офісу.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — спосіб отримати у себе вдома комфортабельну натуральну стіну з насаджень, не займаючи в той же час багато місця.

Вертикальне озеленення будинку

система вертикального озеленення може бути не тільки лише прикрасою будинку або офісу, але і ширмою, що відгороджують ділянку. Само собою зрозуміло, на підбір орнаментації значно впливають такі важливі фактори, як вартість, різновид рослин, простоту догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення квартири і параметри, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення фасаду продовжує залишатися провідним вже не один рік. Такий спосіб екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Плеканий куточок може бути прикріплений до стіни, а також стояти самостійно без будь-яких підпірок, відрізнятися масштабом і формою. В’юнкі рослини не потребуватимуть складного догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це посадити рослинність в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин виготовляються майстрами з якісних дихаючих матерій або повсті щоб насадження якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення вдає із себе особливу вертикальне озеленення будинку — яруси з нешироких полиць, що утворюють якесь щось на зразок драбини. Насадження в подібній системі ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але такий метод садівництва прекрасно береже простір, що дуже затребуваний для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, витягуються в вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто міг запропонувати цей метод розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія-виробник виробляє абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення квартири, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

Вертикальне озеленення стін
    офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу кілька корисних функцій: покращують навколишнє атмосферу в колі людей, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, до того ж засновують грунтовний бренд компанії
  • ресторани та інші розважальні заклади. У такому варіанті озеленені стіни грають роль не тільки прикрашає елемента, але і механізму по залученню більшої кількості відвідувачів і множення їх лояльності
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе більш затишно в натуральних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає атмосферу, зволожують його в зимовий період і охолоджує в літню пору, фільтрує від токсичних елементів і служить профілактикою простудних захворювань

Вертикальне озеленення квартири і як оформити замовлення?

Наша спеціалізована компанія є сьогодні лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися в точності втілювати в життя всі ідеї замовників.Для того, щоб визначити ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому web-сайті. Дістанете зелений інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий