Вертикальне озеленення компанії для офісу

Вертикальне озеленення компанії для офісу

Однією з ключових характерних особливостей вертикального озеленення по праву вважається можливість застосування установок будь-яких конфігурацій і величин для розведення насаджень. Додатково Ви завжди завжди зможете вибрати найбільш належний якість вертикального озеленення, що гармонує можливостям простору.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод створити у себе вдома мальовничу живу стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато місця.

вертикальне озеленення

Система вертикального озеленення може бути не просто атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і перегородкою, розділяючи зону. Зрозуміло, на підбір орнаментації значно впливають такі умови, як ціна, вид рослин, легкість залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення компанії і параметри, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення фасаду залишається провідним вже кілька років. Такий тип екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Плеканий садок як правило встановлений впритул до вертикальної площини, і ще підніматися самостійно без якихось підпірок, відрізнятися величиною і видом. В’юнкі рослини і квіти не вимагають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослинність в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин і квітів виробляються майстрами з природних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб рослини найкращим чином зростали;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення вдає із себе особливе вертикальне озеленення будинку — яруси з довгих полиць, що утворюють якесь щось на зразок драбини. Рослинність в подібній системі виростають догори. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, однак подібний прийом садівництва чудово економить простір, що дуже істотно для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що ростуть вертикально на шпалерах, тоді мало хто міг зобразити цей спосіб розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення приміщень

Наша компанія-виробник виробляє абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення компанії, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити можна в усіляких приміщеннях:

вертикальне озеленення
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно кілька корисних опцій: облагороджують навколишню атмосферу в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню ефективності працівників, а також створюють позитивний бренд компанії
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки прикрашає компонента, а й інструменту по залученню ще більшої кількості клієнтів і зростання їх лояльності
  • магазинні вітрини. Людина відчуває себе набагато більш приємно в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на сторону торгового центру з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його в холодну пору року і освіжає в літню пору, чистить від токсичних елементів і працює для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення компанії і як замовити?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно вважається лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і діє на світовому ринку більше 10 років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і навчилися в точності втілювати в життя всі ідеї покупців.Щоб з’ясувати ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому сайті. Дістанете зелений інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення стін
Оцените статью
Добавить комментарий