Вертикальне озеленення ліани для Вашої сім’ї

Вертикальне озеленення ліани для Вашої сім’ї

Однією з основних відмінних рис вертикального озеленення безсумнівно є можливість застосування установок різних форм і габаритів для вирощування рослин. У свою чергу Ви завжди зможете відібрати переважно відповідний якість вертикального озеленення, що гармонує можливостям місця для установки.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод сформувати у Вас в квартирі комфортабельну натуральну стіну з рослин і квітів, не займаючи в цьому випадку багато простору.

Система вертикального озеленення може служити не тільки прикрасою квартири або офісу, але і перегородкою, що відгороджують площа. Звичайно, на вибір дизайну впливають такі важливі фактори, як вартість, різновид рослин і квітів, простоту догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення ліани і параметри, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення огорожі залишається лідером вже багато років. Даний вид озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Зелений куточок як правило закріплено до стіни, і ще стояти самостійно без будь-яких підпірок, відрізнятися масштабом і формою. Кучеряві насадження не зажадають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень це посадити рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин і квітів виробляються майстрами з природних дихаючих тканин або повсті для того щоб насадження краще піднімалися;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення будинку — яруси з довгих полиць, які утворюють якусь подобу сходів. Рослини і квіти в даній системі виростають вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але даний прийом садівництва ідеально економить вільний простір, що вкрай актуально для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються вертикально на шпалерах, тоді мало хто міг уявити такий метод розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія-виробник здійснює всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення ліани, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його взимку і освіжає в літній сезон, фільтрує від шкідливих елементів і служить профілактикою простудних захворювань
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни виконують роль не тільки декорує компонента, а й інструменту по залученню більшої кількості відвідувачів і множення їх лояльності
  • торгові вітрини. Людина відчує себе набагато спокійніше в натуральних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір в сторону торгового центру з рослинними зонами
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виробляє одночасно кілька корисних опцій: облагороджують навколишню атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, а також засновують позитивний бренд компанії

Вертикальне озеленення ліани і як замовити?

Наша компанія-виробник є сьогодні лідером на ринку продажів України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і змогли з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї клієнтів.Для того, щоб дізнатися ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому вебсайті. Дістанете природний інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення офісу
Оцените статью
Добавить комментарий