Вертикальне озеленення на кухні для Вашого будинку

Вертикальне озеленення на кухні для Вашого будинку

Однією з ключових відмітних властивостей вертикального озеленення по праву вважається здатність впровадження споруд самих різних типів і розмірів для вирощування насаджень. Крім того Ви в будь-який момент зможете підібрати більшою мірою доречний вигляд вертикального озеленення, що гармонує можливостям корисної площі.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це метод отримати у Вас в офісі мальовничу живу стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато площі.

Система вертикального озеленення може бути не тільки прикрасою будинку або кухні, але і ширмою, розділяючи ділянку. Зрозуміло, на вибір проектування значно впливають такі чинники, як вартість, вид рослин і квітів, простота догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення на кухні і параметри, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення огорожі продовжує залишатися лідером вже не один рік. Даний спосіб екологічного озеленення оптимальний як для вуличного, так і для інтер’єрного використання. Зелений сад як правило прикріплений до стіни, а також підніматися самостійно без якихось опор, розниться розміром і видом. Кучеряві насадження не просять особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень-посадити рослини і квіти в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин і квітів виготовляються фахівцями з якісних дихаючих тканин або повсті щоб насадження якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення вдає із себе спеціалізоване вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих стелажів, які утворюють якусь подобу сходів. Рослинність в подібній системі виростають догори. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі ось такий прийом садівництва дуже добре береже простір, що вкрай значно для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, але мало хто міг запропонувати такий спосіб розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія здійснює абсолютно всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення на кухні, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різноманітних приміщеннях:

  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його в період холодів і охолоджує в теплу пору року, чистить від шкідливих елементів і працює для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Людина відчуває себе набагато затишніше в натуральних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу багато функцій: покращують навколишнє атмосферу в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню працездатності, а також засновують серйозний імідж компанії
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки прикрашає ланки, а й способу по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і множення їх лояльності

Вертикальне озеленення на кухні і як замовити?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і діє на міжнародному ринку більше десяти років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і змогли з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї покупців.Для того, щоб з’ясувати ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому web-сайті. Отримайте зелений інтер’єр свого життя вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення стін
Оцените статью
Добавить комментарий