Вертикальне озеленення мох для кухні

Вертикальне озеленення мох для кухні

Однією з головних відмінних властивостей вертикального озеленення є можливість використання конструкцій будь-яких типів і параметрів для розведення рослин і квітів. Крім того Ви в будь-який момент завжди зможете правильно вибрати найбільшою мірою відповідний тип вертикального озеленення, що відповідає характеристикам простору.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб зробити у себе в квартирі комфортабельну натуральну стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може бути не тільки атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і перегородкою, розділяючи площа. Зрозуміло, на вибір проектування значно впливають такі фактори, як ціна, вид рослин і квітів, простоту догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення мох і характеристики, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення фасаду залишається лідером вже тривалий період. Такий тип озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Вирощували садок як правило прикріплений до стіни, а також підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися величиною і видом. Кучеряві насадження не вимагають спеціального догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це насажанную насадження в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин робляться професіоналами з якісних дихаючих тканин або повсті щоб рослини найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення компанії — яруси з нешироких стелажів, які утворюють якусь подобу сходів. Рослини в подібній концепції витягуються вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте такий спосіб садівництва дуже добре береже простір, що вкрай затребуваною для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, що ростуть вгору на шпалерах, але мало хто був здатний зобразити такий метод розсади в інтер’єрі.

Наша компанія-виробник виконує всі способи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення мох, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу здійснює відразу багато функцій: покращують навколишнє атмосферу в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, а також створюють серйозний бренд компанії
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе набагато комфортніше в природних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • клуби та інші розважальні заклади. Саме тут зелені стіни грають роль не тільки декоративного ланки, а й способу по залученню грандіозної кількості клієнтів і зростання їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його в зимовий період і охолоджує в літню пору, фільтрує від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення мох і як замовити?

Наша компанія-виробник по праву є лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і змогли з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому вебсайті. Дістанете зелений інтер’єр Вашої мрії вже сьогодні!

Вертикальне озеленення офісу
Оцените статью
Добавить комментарий