Вертикальне озеленення рослини для кухні

Вертикальне озеленення рослини для кухні

Однією з основних відмінних рис вертикального озеленення виділяється здатність впровадження споруд усіх типів і масштабів для розведення рослин. У свою чергу Ви завжди можете легко вибрати найбільшою мірою доречний тип вертикального озеленення, узгоджується характеристикам корисної площі.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод зробити у Вас в квартирі комфортабельну натуральну стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато простору.

Вертикальне озеленення рослини

Система вертикального озеленення може стати не просто атрибутом інтер’єру квартири або офісу, а й ширмою, розділяючи зону. Зрозуміло, на вибір орнаментації значно впливають такі важливі фактори, як ціна, вид насаджень, легкість залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини і властивості, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорож є провідним вже тривалий період. Даний тип екологічного озеленення підійде як для вуличного, так і для внутрішнього застосування. Вирощували куточок може бути встановлений впритул до стіни, а ще підніматися самостійно без якихось опор, розниться обсягом і видом. Кучеряві насадження не вимагають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-посадити рослини в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин і квітів випускаються майстрами з природних дихаючих матерій або повсті щоб рослини краще росли;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення офісу — яруси з довгих полиць, що утворюють якесь щось на зразок драбини. Рослинність в даній системі ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі даний спосіб садівництва чудово економить простір, що вкрай значно для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються в вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто був здатний запропонувати такий метод розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення рослини

Наша компанія-виробник здійснює абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення рослини, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
  • торгові вітрини. Людина відчуває себе набагато затишніше в природних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісу виробляє відразу багато опцій: покращують атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню працездатності, а ще формують серйозний бренд компанії
  • бари та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни виконують роль не тільки декорує компонента, а й механізму по залученню грандіозної кількості клієнтів і зростання їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його взимку і освіжає в теплу пору року, фільтрує від негативних речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань

Вертикальне озеленення рослини і як замовити?

Наша компанія-виробник по праву є лідером на ринку продажів України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку вже більше десяти років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї замовників.Щоб визначити ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому web-сайті. Дістанете природний інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий