Вертикальне озеленення навчання для Вашої оселі

Вертикальне озеленення навчання для Вашої оселі

Однією з основних характерних властивостей вертикального озеленення виділяється можливість застосування конструкцій самих різних конфігурацій і розмірів для вирощування насаджень. Також Ви завжди зможете вибрати більшою мірою відповідний тип вертикального озеленення, узгоджується характеристикам квартири.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це метод отримати у себе вдома мальовничу природну стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато місця.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може служити не просто прикрасою квартири або кухні, але і перегородкою, що відгороджують простір. Само собою зрозуміло, на вибір дизайну впливають такі фактори, як ціна, тип рослин і квітів, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення навчання і характеристики, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення фасаду залишається лідером вже багато років. Подібний вид озеленення підходить як для вуличного, так і для внутрішнього застосування. Вирощували сад як правило встановлений впритул до стіни, і ще підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися масштабом і видом. Кучеряві насадження не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень це розсадити рослини і квіти в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів здійснюються професіоналами з якісних дихаючих матеріалів або повсті щоб насадження краще виростали;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення вдає із себе неповторне вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих стелажів, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Рослини і квіти в даній системі піднімаються вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але даний прийом садівництва чудово економить вільний простір, що вкрай затребуваною для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, але мало хто міг запропонувати цей спосіб розсади в оформленні приміщення.
вертикальне озеленення

Наша компанія виробляє всі способи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення навчання, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів повітря, зволожують його в зимову пору року і освіжає в теплу пору року, фільтрує від токсичних елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш приємно в натуральних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни грають роль не тільки декорує елемента, але і механізму по залученню грандіозної кількості клієнтів і множення їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює одночасно кілька опцій: облагороджують ауру в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, до того ж створюють серйозний стиль компанії

Вертикальне озеленення навчання і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник безсумнівно вважається лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і діє на світовому ринку більше десяти років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися в точності втілювати в життя абсолютно всі ідеї клієнтів.Щоб з’ясувати ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому сайті. Купуйте зелений інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий