Вертикальне озеленення фасаду для офісу

Вертикальне озеленення фасаду для офісу

Однією з головних відмінних специфік вертикального озеленення безсумнівно є можливість застосування конструкцій різноманітних типів і габаритів для розведення рослин і квітів. Додатково Ви завжди маєте можливість відібрати переважно доречний якість вертикального озеленення, узгоджується характеристикам простору.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — спосіб оформити у себе вдома ергономічну природну стіну з рослин, не займаючи при цьому багато простору.

вертикальне озеленення

система вертикального озеленення може бути не тільки лише прикрасою будинку або кухні, але і перегородкою, що відгороджують простір. Звичайно, на підбір проектування впливають такі фактори, як ціна, вид рослин і квітів, простота догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення фасаду і характеристики, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення огорож є провідним вже не один рік. Подібний спосіб озеленення оптимальний як для вуличного, так і для інтер’єрного використання. Плеканий куточок може бути встановлений впритул до стіни, і ще стояти самостійно без якихось підпірок, відрізнятися масштабом і видом. В’юнкі рослини не просять особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень — розсадити насадження в «кишеньки», закріплені до вертикальній площині. Контейнери для рослин і квітів здійснюються професіоналами з природних дихаючих матерій або повсті щоб насадження краще виростали;
  3. Багаторівневий садТакой спосіб озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких полиць, які утворюють деяку подобу сходів. Насадження в такій системі виростають наверх. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі подібний спосіб садівництва дуже добре береже вільний простір, що дуже затребуваний для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, витягуються вертикально на шпалерах, але мало хто міг уявити цей спосіб розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія виробляє всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення фасаду, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення стін
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає повітря, зволожують його в зимову пору року і охолоджує влітку, чистить від негативних елементів і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • ресторани і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки прикрашає елемента, але і механізму по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно декілька функцій: покращують ауру в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також засновують позитивний імідж компанії

  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе набагато більш приємно в природних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами

Вертикальне озеленення фасаду і як замовити?

Наша спеціалізована компанія є сьогодні лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли з ювелірною точністю здійснювати абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Для того, щоб дізнатися ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому сайті. Отримайте зелений інтер’єр свого життя вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий