Вертикальне озеленення квітами для офісу

Вертикальне озеленення квітами для офісу

Однією з основних характерних властивостей вертикального озеленення безсумнівно є можливість використання установок різноманітних конфігурацій і масштабів для розведення рослин. Також Ви в будь-який момент зможете правильно вибрати найбільш відповідний якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям офісу.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це спосіб оформити у себе в квартирі ергономічну живу стіну з рослин і квітів, не займаючи в цьому випадку багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може бути не тільки прикрасою будинку або кухні, але і ширмою, розділяючи простір. Зрозуміло, на підбір дизайну впливають такі чинники, як ціна, різновид рослин і квітів, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення квітами і властивості, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення огорож є лідером вже тривалий період. Даний спосіб озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Живий садок як правило закріплено до вертикальній площині, а ще стояти самостійно без будь-яких підпірок, відрізнятися обсягом і формою. В’юнкі рослини і квіти не вимагають складного догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослини в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин випускаються майстрами з природних дихаючих матерій або повсті щоб насадження найкращим чином зростали;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення компанії — яруси з вузьких полиць, що утворюють якусь подобу сходів. Рослинність в такій системі піднімаються наверх. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі такий спосіб садівництва чудово береже вільний простір, що дуже істотно для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, однак мало хто міг запропонувати такий метод розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення рослини

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення квітами, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в різних приміщеннях:

вертикальне озеленення
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш приємно в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на сторону торгового закладу з зеленими зонами
  • клуби та інші розважальні заклади. У такому варіанті зелені стіни грають роль не тільки декоративного ланки, а й інструменту по залученню ще більшої кількості потенційних клієнтів і збільшення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його в зимовий час і освіжає влітку, чистить від токсичних елементів і працює для профілактики простудних захворювань
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу багато опцій: покращують обстановку в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, а ще зміцнюють серйозний імідж компанії

Вертикальне озеленення квітами і як замовити?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку вже більше 10 років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і навчилися точь-в-точь здійснювати всі ідеї замовників.Щоб з’ясувати ціну і придбати послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому сайті. Отримайте зелений інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий