Вертикальне озеленення Харків для офісу

Вертикальне озеленення Харків для офісу

Однією з основних відмінних властивостей вертикального озеленення є можливість застосування установок різних конфігурацій і обсягів для вирощування рослин і квітів. Також Ви завжди в силах відібрати найбільш доречний тип вертикального озеленення, який відповідає характеристикам місця для установки.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — спосіб зробити у себе в квартирі мальовничу живу стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато простору.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише прикрасою квартири або офісу, але і перегородкою, що відгороджують ділянку. Звичайно, на вибір орнаментації впливають такі фактори, як ціна, тип рослин і квітів, простота залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення Харків і параметри, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорож продовжує залишатися лідером вже багато років. Даний спосіб озеленення підходить як для вуличного, так і для інтер’єрного застосування. Зелений куточок як правило прикріплений до вертикальної площини, а ще стояти самостійно без будь-яких опор, відрізнятися розміром і видом. Кучеряві насадження не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень-розсадити рослини в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин випускаються майстрами з природних дихаючих матерій або повсті для того щоб насадження найкращим чином піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой спосіб озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення квартири — яруси з вузьких полиць, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Насадження в даній системі ростуть вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, однак подібний спосіб садівництва чудово економить простір, що особливо актуально для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми спостерігали виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, однак мало хто був здатний уявити цей метод розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення будинку

Наша компанія-виробник здійснює всі способи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення Харків, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення стін
    офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує одночасно кілька опцій: облагороджують навколишню атмосферу в колі людей, піднімають настрій, сприяють піднесенню працездатності, а ще засновують серйозний імідж компанії
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його в зимовий період і освіжає в теплу пору року, фільтрує від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • клуби та інші розважальні заклади. Тут зелені стіни грають роль не тільки прикрашає ланки, а й інструменту по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе набагато більш приємно в натуральних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами

Вертикальне озеленення Харків і як замовити?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку продажів України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли точь-в-точь здійснювати абсолютно всі ідеї замовників.Потім, щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому вебсайті. Дістанете зелений інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий