Вертикальне озеленення фото для Вашої квартири

Вертикальне озеленення фото для Вашої квартири

Однією з ключових відмінних рис вертикального озеленення виділяється можливість впровадження споруд різних форм і розмірів для вирощування рослинності. Додатково Ви завжди зможете відібрати в найбільшою мірою відповідний вид вертикального озеленення, узгоджується характеристикам простору.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод отримати у себе в офісі мальовничу живу стіну з рослин і квітів, не займаючи при цьому багато місця.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може стати не просто прикрасою будинку або кухні, але і ширмою, розділяючи вільний простір. Зрозуміло, на підбір орнаментації значно впливають такі чинники, як вартість, тип рослин і квітів, легкість залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення фото і параметри, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення огорожі продовжує залишатися провідним вже кілька років. Подібний вид екологічного озеленення підходить як для вуличного, так і для інтер’єрного використання. Плеканий садок як правило закріплено до стіни, а також стояти самостійно без певних опор, відрізнятися масштабом і видом. Кучеряві насадження не просять особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це насажанную рослинність в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин виготовляються професіоналами з природних дихаючих тканин або повсті щоб насадження найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення будинку — яруси з нешироких полиць, що утворюють деяку подобу сходів. Рослини в подібній концепції витягуються вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, однак подібний спосіб садівництва чудово економить простір, що вкрай значно для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, однак мало хто міг передати такий спосіб розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія-виробник здійснює всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення фото, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

  • магазинні вітрини. Людина відчуває себе більш комфортно в природних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його в період холодів і охолоджує в літню пору, чистить від шкідливих речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • клуби та інші розважальні заклади. Тут зелені стіни грають роль не тільки декоративного компонента, а й способу по залученню грандіозної кількості клієнтів і підвищення їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу здійснює одночасно кілька функцій: облагороджують навколишню атмосферу в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють піднесенню працездатності, до того ж створюють грунтовний стиль компанії

Вертикальне озеленення фото і як замовити?

Наша компанія-виробник є сьогодні лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку вже більше десяти років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися в точності втілювати в життя всі ідеї покупців.Щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за телефонним номером на нашому web-сайті. Отримайте природний інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення стін
Оцените статью
Добавить комментарий