Вертикальне озеленення це для офісу

Вертикальне озеленення це для офісу

Однією з основних відмінних рис вертикального озеленення стала здатність застосування конструкцій будь-яких типів і габаритів для вирощування насаджень. У свою чергу Ви в будь-який момент зможете підібрати переважно належний тип вертикального озеленення, який відповідає характеристикам корисної площі.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод оформити у Вас в квартирі ергономічну натуральну стіну з насаджень, не займаючи в той же час багато простору.

Вертикальне озеленення приміщень

Система вертикального озеленення може бути не просто атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і перегородкою, розділяючи вільний простір. Звичайно, на вибір орнаментації впливають такі умови, як вартість, тип рослин і квітів, простоту догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення це і характеристики, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорож продовжує залишатися провідним вже тривалий період. Подібний спосіб екологічного озеленення підходить як для вуличного, так і для внутрішнього застосування. Живий куточок може бути закріплений до стіни, а також стояти самостійно без будь-яких опор, відрізнятися масштабом і видом. В’юнкі рослини і квіти не просять особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень це розсадити рослини і квіти в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин і квітів здійснюються професіоналами з якісних дихаючих тканин або повсті щоб рослини якісніше піднімалися;
  3. Багаторівневий садЕтот спосіб озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення офісу — яруси з довгих полиць, що утворюють якусь подобу сходів. Насадження в подібній системі піднімаються наверх. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі даний спосіб садівництва ідеально береже простір, що особливо актуально для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто міг уявити такий метод розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення приміщень

Наша компанія здійснює всі види вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення це, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення приміщень
    офіси. Вертикальне озеленення офісу здійснює відразу багато опцій: покращують обстановку в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють піднесенню працездатності, до того ж засновують позитивний імідж компанії
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів кисень, зволожують його в зимову пору року і освіжає влітку, чистить від токсичних речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • торгові вітрини. Людина відчуває себе набагато комфортніше в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на сторону торгового центру з зеленими зонами
  • клуби і інші розважальні заклади. Тут живі стіни грають роль не тільки прикрашає компонента, а й інструменту по залученню ще більшої кількості потенційних клієнтів і множення їх лояльності

Вертикальне озеленення це і як оформити замовлення?

Наша компанія безсумнівно є лідером на ринку України серед компаній вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї покупців.Потім, щоб з’ясувати ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому вебсайті. Отримайте природний інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий