Вертикальне озеленення квіти для Вашого будинку

Вертикальне озеленення квіти для Вашого будинку

Однією з ключових характерних властивостей вертикального озеленення по праву вважається можливість застосування конструкцій найрізноманітніших типів і обсягів для вирощування рослин. Також Ви в будь-який момент маєте можливість правильно вибрати переважно відповідний вид вертикального озеленення, відповідає можливостям офісу.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод отримати у Вас в офісі комфортабельну живу стіну з рослинності, не займаючи в той же час багато місця.

вертикальне озеленення

Система вертикального озеленення може стати не тільки атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і перегородкою, що відгороджують ділянку. Звичайно, на вибір дизайну значно впливають такі фактори, як ціна, тип насаджень, легкість залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення квіти і властивості, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення фасаду залишається провідним вже багато років. Даний вид озеленення підходить як для вуличного, так і для внутрішнього використання. Живий сад як правило встановлений впритул до вертикальної площини, а ще підніматися самостійно без певних підпірок, розниться величиною і формою. В’юнкі рослини не вимагають спеціального догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослинність в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин виготовляються майстрами з натуральних дихаючих матеріалів або повсті щоб рослини якісніше росли;
  3. Багаторівневий садТакой вид озеленення вдає із себе неповторне вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих полиць, що утворюють якесь щось на зразок драбини. Рослини і квіти в даній системі ростуть догори. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але подібний спосіб садівництва ідеально економить простір, що особливо істотно для міської обстановки.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, однак мало хто міг передати цей метод розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення рослини

Наша компанія виробляє абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення квіти, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в усіляких приміщеннях:

Вертикальне озеленення офісу
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в зимову пору року і освіжає в літній період, чистить від негативних елементів і служить профілактикою простудних захворювань
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виконує одночасно кілька опцій: покращують навколишнє атмосферу в колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, до того ж створюють позитивний імідж компанії

  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір в сторону торгового закладу з зеленими зонами
  • клуби і інші розважальні заклади. У такому варіанті живі стіни грають роль не тільки декорує елемента, але і інструменту по залученню ще більшої кількості клієнтів і множення їх лояльності

Вертикальне озеленення квіти і як замовити?

Наша компанія є лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на світовому ринку вже більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися точь-в-точь реалізовувати всі ідеї нових клієнтів.Щоб дізнатися ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому сайті. Отримайте зелений інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий