Замовити вертикальне озеленення для Вашої оселі

Замовити вертикальне озеленення для Вашої оселі

Однією з головних характерних властивостей вертикального озеленення стала можливість впровадження установок самих різних форм і величин для розведення рослин і квітів. У свою чергу Ви завжди зможете підібрати в найбільшою мірою відповідний вид вертикального озеленення, гармонує характеристикам місця для установки.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод отримати у Вас вдома комфортабельну живу стіну з рослин і квітів, не займаючи в цьому випадку багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і ширмою, що відгороджують зону. Звичайно, на вибір дизайну значно впливають такі чинники, як вартість, тип насаджень, легкість залицяння і багато інших.

вертикальне озеленення

Замовити вертикальне озеленення та параметри, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення фасаду є лідером вже кілька років. Такий спосіб озеленення оптимальний як для вуличного, так і для внутрішнього використання. Зелений садок як правило прикріплений до стіни, а також стояти самостійно без якихось опор, відрізнятися розміром і видом. Кучеряві насадження не вимагають спеціального догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослини і квіти в «кишеньки», закріплені до вертикальній площині. Резервуари для рослин випускаються майстрами з природних дихаючих матерій або повсті щоб рослини краще росли;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення будинку — яруси з нешироких полиць, які утворюють деяку подобу сходів. Рослинність в такій концепції ростуть вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі подібний прийом садівництва чудово економить простір, що вкрай затребуваною для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються в вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто був здатний передати такий метод розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія виробляє абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення стін

Замовити вертикальне озеленення, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни грають роль не тільки декоративний елемент, але і інструменту по залученню більшої кількості відвідувачів і зростання їх лояльності
  • торгові вітрини. Людина відчує себе набагато затишніше в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір в сторону торгового закладу з рослинними зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує відразу кілька функцій: покращують атмосферу в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють піднесенню працездатності, а також створюють грунтовний імідж компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів кисень, зволожують його взимку і освіжає в літній період, чистить від шкідливих речовин і працює для профілактики простудних захворювань

Замовити вертикальне озеленення та як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник є лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і змогли в точності втілювати в життя абсолютно всі ідеї покупців.Потім, щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому web-сайті. Купуйте природний інтер’єр своєї мрії вже сьогодні!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий