Види вертикального озеленення для Вашої оселі

Види вертикального озеленення для Вашої оселі

Однією з основних характерних специфік вертикального озеленення стала можливість впровадження споруд будь-яких типів і масштабів для розведення рослин. Крім того Ви завжди в силах замовити в найбільшою мірою доречний вигляд вертикального озеленення, що відповідає характеристикам місця для установки.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це метод втілити в життя у себе в квартирі ергономічну натуральну стіну з рослин, не займаючи при цьому багато площі.

Вертикальне озеленення приміщень

Система вертикального озеленення може стати не просто прикрасою квартири або офісу, але і перегородкою, що відгороджують простір. Само собою зрозуміло, на підбір орнаментації впливають такі фактори, як ціна, вид насаджень, простота залицяння і багато інших.

Види вертикального озеленення і параметри, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорож залишається лідером вже тривалий період. Подібний тип екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Плеканий куточок як правило встановлений впритул до вертикальної площини, а ще підніматися самостійно без будь-яких опор, відрізнятися величиною і видом. Кучеряві насадження не просять особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-розсадити рослини і квіти в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин виробляються фахівцями з натуральних дихаючих матерій або повсті для того щоб насадження якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення являє собою особливе вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих стелажів, що утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослинність в такій системі піднімаються вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі подібний прийом садівництва дуже добре економить простір, що дуже істотно для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, однак мало хто був здатний зобразити такий спосіб розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія виробляє всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Види вертикального озеленення, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення офісу
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в зимовий період і охолоджує в літній період, чистить від шкідливих елементів і працює для профілактики простудних захворювань
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни грають роль не тільки декоративного ланки, а й механізму із залучення ще більшої кількості відвідувачів і підвищення їх лояльності
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе більш затишно в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує відразу кілька корисних опцій: покращують навколишнє атмосферу в колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, а також формують грунтовний імідж компанії

Види вертикального озеленення і як замовити?

Наша компанія по праву є лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли в точності реалізовувати всі ідеї клієнтів.Для того, щоб дізнатися ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому сайті. Дістанете зелений інтер’єр Вашої мрії вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий