Дизайн вертикального озеленення для офісу

Дизайн вертикального озеленення для офісу

Однією з головних відмінних рис вертикального озеленення стала можливість використання споруд різноманітних форм і масштабів для вирощування рослин і квітів. У свою чергу Ви завжди в силах підібрати найбільш відповідний якість вертикального озеленення, що гармонує можливостям місця для установки.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод втілити в життя у Вас в квартирі комфортабельну натуральну стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато площі.

Вертикальне озеленення офісу

Система вертикального озеленення може стати не просто атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і ширмою, розділяючи зону. Зрозуміло, на вибір проектування впливають такі важливі фактори, як вартість, тип рослин, простоту догляду і багато інших.

Дизайн вертикального озеленення і параметри, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення огорожі продовжує залишатися лідером вже тривалий період. Даний тип озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Живий куточок як правило закріплено до стіни, а також підніматися самостійно без будь-яких підпірок, відрізнятися розміром і формою. Кучеряві насадження не просять спеціального догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це розсадити рослини в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів виготовляються майстрами з якісних дихаючих матерій або повсті для того щоб насадження якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення вдає із себе особливу вертикальне озеленення офісу — яруси з нешироких стелажів, що утворюють деяку подобу сходів. Рослини в подібній системі ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, проте ось такий метод садівництва ідеально береже вільний простір, що дуже актуально для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, витягуються в вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто міг уявити такий метод розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення будинку

Наша компанія здійснює абсолютно всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Дизайн вертикального озеленення, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення офісу
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе набагато приємніше в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • бари та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни грають роль не тільки декоративного ланки, а й інструменту по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає атмосферу, зволожують його в зимовий період і охолоджує в літню пору, чистить від токсичних речовин і служить профілактикою простудних захворювань
  • офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює відразу кілька функцій: облагороджують навколишню атмосферу в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, до того ж створюють грунтовний бренд компанії

Дизайн вертикального озеленення і як вибрати?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку озеленення України серед компаній вертикального озеленення і діє на світовому ринку вже більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися точь-в-точь втілювати в життя абсолютно всі ідеї замовників.Для того, щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому сайті. Отримайте зелений інтер’єр свого життя вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий