Горщики для вертикального озеленення для офісу

Горщики для вертикального озеленення для офісу

Однією з головних відмінних специфік вертикального озеленення безсумнівно є можливість застосування споруд всіх форм і параметрів для вирощування рослин. У свою чергу Ви в будь-який момент зможете підібрати переважно доречний вигляд вертикального озеленення, що гармонує характеристикам місця для установки.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод втілити в життя у себе в офісі комфортабельну природну стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може стати не тільки атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і ширмою, розділяючи площа. Зрозуміло, на підбір проектування значно впливають такі важливі умови, як вартість, тип рослин, простоту догляду і багато інших.

вертикальне озеленення

Горщики для вертикального озеленення і властивості, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення фасаду залишається провідним вже багато років. Подібний спосіб озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Плеканий сад як правило прикріплений до стіни, а ще стояти самостійно без якихось підпірок, розниться величиною і формою. В’юнкі рослини не потребуватимуть догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень це насажанную рослини в «кишені», закріплені до вертикальній площині. Резервуари для рослин і квітів робляться майстрами з природних дихаючих тканин або повсті щоб насадження якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення компанії — яруси з вузьких стелажів, що утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослини в подібній системі витягуються вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але ось такий спосіб садівництва чудово береже вільний простір, що вкрай актуально для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, тоді мало хто був здатний передати цей спосіб розсади в інтер’єрі.

Наша компанія здійснює всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення будинку

Горщики для вертикального озеленення, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює одночасно кілька корисних опцій: покращують обстановку в колі людей, піднімають настрій, сприяють підвищенню ефективності працівників, а ще формують грунтовний бренд компанії
  • клуби і інші розважальні заклади. У такому варіанті зелені стіни грають роль не тільки декорує ланки, а й способу по залученню грандіозної кількості відвідувачів і зростання їх лояльності
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш затишно в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів повітря, зволожують його в холодну пору року і охолоджує влітку, чистить від токсичних елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань

Горщики для вертикального озеленення і як вибрати?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно є лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися точь-в-точь втілювати в життя всі ідеї замовників.Щоб визначити ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому web-сайті. Отримайте природний інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення офісу
Оцените статью
Добавить комментарий