Як зробити вертикальне озеленення для Вашої сім’ї

Як зробити вертикальне озеленення для Вашої сім’ї

Однією з головних відмінних якостей вертикального озеленення безсумнівно є можливість впровадження установок різноманітних типів і габаритів для розведення рослин. Крім того Ви завжди можете підібрати найбільш підходящий тип вертикального озеленення, відповідає можливостям квартири.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод втілити в життя у себе вдома комфортабельну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи в той же час багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може бути не просто атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і ширмою, що відгороджують вільний простір. Зрозуміло, на підбір проектування впливають такі важливі фактори, як вартість, різновид насаджень, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Як зробити вертикальне озеленення та характеристики, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення огорож залишається лідером вже кілька років. Подібний спосіб озеленення підійде як для вуличного, так і для інтер’єрного застосування. Живий сад як правило закріплено до стіни, а ще стояти самостійно без певних підпірок, відрізнятися масштабом і видом. Кучеряві насадження не вимагають складного догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це розсадити насадження в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин і квітів виготовляються фахівцями з натуральних дихаючих тканин або повсті для того щоб насадження найкращим чином піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой вид озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення офісу — яруси з вузьких стелажів, що утворюють деяку подобу сходів. Рослини в такій системі виростають вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, проте даний метод садівництва прекрасно економить простір, що дуже затребуваний для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, однак мало хто був здатний зобразити цей метод розсади в інтер’єрі.

Наша компанія-виробник виконує всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення рослини

Як зробити вертикальне озеленення, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

  • клуби та інші розважальні заклади. У такому варіанті зелені стіни виконують роль не тільки декоративний елемент, але і інструменту по залученню ще більшої кількості потенційних клієнтів і підвищення їх лояльності
  • офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу багато функцій: покращують ауру в колі людей, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, а також зміцнюють серйозний імідж компанії

  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчуває себе більш приємно в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає атмосферу, зволожують його в зимову пору і освіжає в літню пору, фільтрує від токсичних речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань

Як зробити вертикальне озеленення та як вибрати?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли точь-в-точь здійснювати абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Щоб визначити ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому web-сайті. Отримайте природний інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий