Конструкції для вертикального озеленення для Вашої оселі

Конструкції для вертикального озеленення для Вашої оселі

Однією з головних характерних особливостей вертикального озеленення стала можливість використання установок різноманітних конфігурацій і габаритів для вирощування рослин. Крім того Ви завжди маєте можливість правильно вибрати більшою мірою належний тип вертикального озеленення, що гармонує можливостям місця для установки.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод зробити у Вас в квартирі ергономічну натуральну стіну з рослин і квітів, не займаючи при цьому багато вільного місця.

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і перегородкою, розділяючи простір. Само собою зрозуміло, на підбір проектування впливають такі чинники, як вартість, тип рослин і квітів, легкість залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Конструкції для вертикального озеленення і параметри, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення фасаду залишається лідером вже кілька років. Даний тип екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Живий садок може бути встановлений впритул до стіни, а ще підніматися самостійно без будь-яких опор, відрізнятися обсягом і формою. Кучеряві насадження не зажадають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослини в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин і квітів виробляються майстрами з природних дихаючих тканин або повсті щоб насадження краще росли;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення вдає із себе ефектне вертикальне озеленення офісу — яруси з нешироких стелажів, які утворюють якусь подобу сходів. Рослини і квіти в подібній концепції витягуються вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але такий метод садівництва ідеально береже простір, що дуже істотно для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються вертикально на шпалерах, тоді мало хто був здатний зобразити цей спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія здійснює абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення стін

Конструкції для вертикального озеленення, а також сфера використання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в усіляких приміщеннях:

  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки декорує елемента, але і способу по залученню більшої кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його в зимову пору і охолоджує в літню пору, фільтрує від токсичних елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу кілька функцій: покращують ауру в колективі, піднімають настрій, сприяють піднесенню працездатності, а також зміцнюють позитивний імідж компанії

  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами

Конструкції для вертикального озеленення і як оформити замовлення?

Наша спеціалізована компанія безсумнівно вважається лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися з ювелірною точністю втілювати в життя абсолютно всі ідеї замовників.Потім, щоб дізнатися ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому сайті. Отримайте зелений інтер’єр свого життя вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення рослини
Оцените статью
Добавить комментарий