Контейнери для вертикального озеленення для кухні

Контейнери для вертикального озеленення для кухні

Однією з головних відмінних якостей вертикального озеленення виділяється можливість використання конструкцій будь-яких форм і параметрів для розведення рослин. Також Ви в будь-який момент завжди зможете замовити в більшій мірі відповідний тип вертикального озеленення, який відповідає можливостям місця для установки.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — спосіб оформити у Вас в квартирі мальовничу природну стіну з рослин, не займаючи в цьому випадку багато вільного місця.

Вертикальне озеленення приміщень

система вертикального озеленення може служити не тільки атрибутом інтер’єру будинку або кухні, але і ширмою, розділяючи зону. Само собою зрозуміло, на вибір дизайну впливають такі фактори, як ціна, вид насаджень, легкість догляду і багато інших.

Контейнери для вертикального озеленення і характеристики, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорож є лідером вже кілька років. Такий вид озеленення підійде як для вуличного, так і для внутрішнього застосування. Живий куточок може бути прикріплений до вертикальної площини, і ще стояти самостійно без певних підпірок, відрізнятися обсягом і формою. В’юнкі рослини і квіти не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-розсадити рослинність в «кишеньки», закріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів робляться майстрами з якісних дихаючих матерій або повсті для того щоб рослини якісніше піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой спосіб озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення компанії — яруси з нешироких стелажів, що утворюють деяку подобу сходів. Насадження в подібній концепції ростуть догори. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, однак подібний метод садівництва ідеально економить простір, що особливо затребуваною для міського довкілля.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, витягуються в вертикальному положенні на шпалерах, але мало хто міг уявити такий метод розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення офісу

Наша компанія-виробник виробляє абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Контейнери для вертикального озеленення, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його в зимовий період і освіжає влітку, чистить від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Людина відчуває себе набагато більш приємно в натуральних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на сторону торгового закладу з рослинними зонами
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє одночасно багато опцій: облагороджують атмосферу в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, до того ж зміцнюють позитивний імідж компанії
  • клуби та інші розважальні заклади. Тут зелені стіни грають роль не тільки прикрашає компонента, а й механізму із залучення ще більшої кількості клієнтів і підвищення їх лояльності

Контейнери для вертикального озеленення і як вибрати?

Наша спеціалізована компанія по праву вважається лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і діє на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і змогли в точності реалізовувати всі ідеї замовників.Потім, щоб дізнатися ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому сайті. Отримайте зелений інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий