Конструкції для вертикального озеленення своїми руками для в інтер’єрі

Конструкції для вертикального озеленення своїми руками для в інтер’єрі

Однією з основних відмінних специфік вертикального озеленення безсумнівно є здатність впровадження конструкцій різних форм і габаритів для вирощування насаджень. Також Ви в будь-який момент можете вибрати в найбільшою мірою доречний якість вертикального озеленення, що відповідає характеристикам офісу.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб оформити у себе в офісі мальовничу живу стіну з рослинності, не займаючи в цьому випадку багато площі.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може служити не просто прикрасою квартири або офісу, але і перегородкою, що відгороджують площа. Звичайно, на вибір орнаментації значно впливають такі важливі фактори, як ціна, вид насаджень, легкість залицяння і багато інших.

Конструкції для вертикального озеленення своїми руками і параметри, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорож є провідним вже кілька років. Даний вид озеленення підійде як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Плеканий куточок як правило прикріплений до вертикальної поверхні, і ще підніматися самостійно без певних опор, відрізнятися масштабом і формою. Кучеряві насадження не вимагають складного догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це насажанную насадження в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин і квітів виготовляються майстрами з якісних дихаючих матеріалів або повсті щоб рослини найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення компанії — яруси з вузьких полиць, що утворюють деякий щось на зразок драбини. Насадження в даній системі витягуються вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але такий метод садівництва ідеально економить вільний простір, що дуже актуально для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, однак мало хто міг уявити цей метод розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення рослини

Наша компанія виробляє абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Конструкції для вертикального озеленення своїми руками, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

    офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує одночасно декілька функцій: покращують обстановку в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, до того ж формують серйозний бренд компанії
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе більш комфортно в природних інтер’єрах і цілком ймовірно, зробить вибір на сторону торгового центру з зеленими зонами
  • клуби та інші розважальні заклади. У такому варіанті зелені стіни грають роль не тільки прикрашає елемента, але і способу по залученню більшої кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів повітря, зволожують його в холодну пору року і освіжає влітку, фільтрує від токсичних елементів і працює для профілактики простудних захворювань

Конструкції для вертикального озеленення своїми руками і як вибрати?

Наша компанія-виробник є лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на світовому ринку вже більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю здійснювати абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб з’ясувати ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому сайті. Отримайте зелений інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

вертикальне озеленення
Оцените статью
Добавить комментарий