Модулі вертикального озеленення для в інтер’єрі

Модулі вертикального озеленення для в інтер’єрі

Однією з ключових характерних специфік вертикального озеленення стала можливість застосування конструкцій самих різних конфігурацій і параметрів для розведення насаджень. У свою чергу Ви завжди зможете правильно вибрати переважно доречний якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям квартири.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- унікальний прийом оформити у себе в квартирі мальовничу натуральну стіну з рослин і квітів, не займаючи в той же час багато місця.

система вертикального озеленення може служити не тільки атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і перегородкою, що відгороджують зону. Зрозуміло, на підбір проектування значно впливають такі важливі умови, як ціна, різновид рослин, простоту залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Модулі вертикального озеленення і властивості, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення огорожі продовжує залишатися провідним вже не один рік. Даний тип озеленення підійде як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Вирощували садок як правило встановлений впритул до вертикальної площини, і ще підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися величиною і формою. Кучеряві насадження не просять складного догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень це посадити насадження в «кишені», закріплені до вертикальній площині. Контейнери для рослин випускаються майстрами з природних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб рослини найкращим чином піднімалися;
  3. Багаторівневий садДанний тип озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення офісу — яруси з довгих стелажів, що утворюють якесь щось на зразок драбини. Рослинність в даній концепції піднімаються догори. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, але даний метод садівництва чудово береже простір, що дуже актуально для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, але мало хто міг запропонувати цей спосіб розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення рослини

Модулі вертикального озеленення, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

    офіси. Вертикальне озеленення офісу здійснює відразу кілька функцій: облагороджують ауру в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, а ще зміцнюють грунтовний стиль компанії
  • торгові вітрини. Людина відчує себе більш комфортно в натуральних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами
  • бари та інші розважальні заклади. Саме тут зелені стіни виконують роль не тільки прикрашає компонента, а й механізму по залученню більшої кількості клієнтів і зростання їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його в зимовий час і освіжає в літню пору, фільтрує від шкідливих елементів і працює для профілактики простудних захворювань

Модулі вертикального озеленення і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше 10 років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і змогли з ювелірною точністю здійснювати всі ідеї покупців.Для того, щоб визначити ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому сайті. Отримайте природний інтер’єр своєї мрії вже сьогодні!

Вертикальне озеленення офісу
Оцените статью
Добавить комментарий