Модулі для вертикального озеленення купити для Вашої квартири

Модулі для вертикального озеленення купити для Вашої квартири

Однією з основних відмінних специфік вертикального озеленення виділяється здатність впровадження установок самих різних типів і параметрів для вирощування насаджень. Також Ви в будь-який момент можете легко правильно вибрати що найбільшою мірою відповідає якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям офісу.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це метод сформувати у себе в квартирі ергономічну натуральну стіну з рослин і квітів, не займаючи в цьому випадку багато площі.

Вертикальне озеленення рослини

Система вертикального озеленення може служити не тільки атрибутом інтер’єру будинку або офісу, але і ширмою, що відгороджують вільний простір. Само собою зрозуміло, на вибір орнаментації впливають такі чинники, як вартість, вид насаджень, простота догляду і багато інших.

Модулі для вертикального озеленення купити і властивості, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення огорожі продовжує залишатися лідером вже багато років. Даний вид екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Вирощували куточок як правило встановлений впритул до вертикальної поверхні, а також стояти самостійно без будь-яких опор, відрізнятися розміром і видом. В’юнкі рослини і квіти не просять особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-розсадити рослинність в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин роблять фахівці з натуральних дихаючих матерій або повсті для того щоб рослини найкращим чином виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот тип озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення будинку — яруси з довгих стелажів, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Насадження в подібній системі виростають наверх. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але ось такий метод садівництва прекрасно економить простір, що дуже істотно для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, однак мало хто міг запропонувати такий метод розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія-виробник виробляє абсолютно всі типи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Модулі для вертикального озеленення купити, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити Ви зможете в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє одночасно кілька корисних функцій: облагороджують навколишню атмосферу в колективі, піднімають настрій, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також формують позитивний імідж компанії
  • бари та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни виконують роль не тільки прикрашає ланки, а й способу по залученню ще більшої кількості відвідувачів і підвищення їх лояльності
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш комфортно в природних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає атмосферу, зволожують його взимку і охолоджує влітку, чистить від токсичних речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань

Модулі для вертикального озеленення купити і як замовити?

Наша компанія є сьогодні лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і змогли з ювелірною точністю втілювати в життя всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб дізнатися ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому web-сайті. Отримайте природний інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий