Рослини для вертикального озеленення в інтер’єрі для офісу

Рослини для вертикального озеленення в інтер’єрі для офісу

Однією з ключових відмітних якостей вертикального озеленення є можливість використання установок будь-яких змін і розмірів для вирощування насаджень. У свою чергу Ви завжди в силах правильно вибрати найбільшою мірою належний тип вертикального озеленення, узгоджується характеристикам офісу.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- унікальний прийом зробити у себе в офісі мальовничу живу стіну з рослин, не займаючи при цьому багато простору.

Система вертикального озеленення може стати не тільки прикрасою будинку або офісу, але і перегородкою, розділяючи простір. Звичайно, на підбір дизайну значно впливають такі причини, як вартість, різновид насаджень, простоту догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення офісу

Рослини для вертикального озеленення в інтер’єрі і параметри, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухонному місці і озеленення фасаду залишається провідним вже кілька років. Подібний спосіб озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Зелений сад може бути встановлений впритул до вертикальної поверхні, і ще стояти самостійно без певних підпірок, розниться розміром і формою. В’юнкі рослини не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень це розсадити насадження в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів робляться професіоналами з природних дихаючих тканин або повсті для того щоб насадження краще росли;
  3. Багаторівневий садЕтот тип озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих полиць, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Рослини в даній системі виростають вгору. Це навіть швидше діагональне, ніж вертикальне озеленення, але ось такий метод садівництва дуже добре економить вільний простір, що вкрай затребуваною для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що ростуть вгору на шпалерах, однак мало хто міг зобразити такий спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Рослини для вертикального озеленення в інтер’єрі, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
  • бари та інші розважальні заклади. У такому варіанті зелені стіни виконують роль не тільки декоративного ланки, а й інструменту по залученню грандіозної кількості відвідувачів і множення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в холодну пору року і охолоджує в літній сезон, чистить від шкідливих елементів і працює для профілактики простудних захворювань
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу кілька функцій: облагороджують атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню ефективності працівників, а ще засновують позитивний імідж компанії

  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш затишно в природних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами

Рослини для вертикального озеленення в інтер’єрі і як вибрати?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку озеленення України серед компаній вертикального озеленення і діє на світовому ринку вже більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і навчилися з ювелірною точністю реалізовувати абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Для того, щоб визначити ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому сайті. Купуйте зелений інтер’єр свого життя вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий