Модулі для вертикального озеленення для кухні

Модулі для вертикального озеленення для кухні

Однією з ключових відмітних властивостей вертикального озеленення виділяється можливість застосування конструкцій найрізноманітніших типів і параметрів для вирощування рослин і квітів. У свою чергу Ви завжди маєте можливість вибрати переважно відповідний якість вертикального озеленення, узгоджується характеристикам корисної площі.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод втілити в життя у Вас в офісі ергономічну живу стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато площі.

Вертикальне озеленення офісу

Система вертикального озеленення може бути не тільки атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і ширмою, розділяючи зону. Само собою зрозуміло, на вибір дизайну впливають такі умови, як вартість, різновид насаджень, легкість залицяння і багато інших.

Модулі для вертикального озеленення і характеристики, а також типи

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення огорож залишається лідером вже тривалий період. Даний спосіб озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Живий куточок як правило закріплено до стіни, а ще стояти самостійно без будь-яких опор, розниться масштабом і формою. В’юнкі рослини і квіти не зажадають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослини і квіти в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин виготовляються фахівцями з природних дихаючих матерій або повсті щоб насадження краще росли;
  3. Багаторівневий садДанний вид озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення офісу — яруси з довгих стелажів, що утворюють якусь подобу сходів. Рослинність в такій системі піднімаються догори. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі подібний прийом садівництва чудово береже простір, що вкрай значно для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, тоді мало хто був здатний зобразити цей спосіб розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія здійснює абсолютно всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення будинку

Модулі для вертикального озеленення, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в яких завгодно приміщеннях:

  • клуби і інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни виконують роль не тільки декорує елемента, але і інструменту по залученню більшої кількості клієнтів і підвищення їх лояльності
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе набагато комфортніше в натуральних інтер’єрах і цілком ймовірно, здійснить вибір на користь торгового закладу з рослинними зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно кілька корисних функцій: покращують ауру в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, до того ж створюють серйозний бренд компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить атмосферу, зволожують його в зимову пору року і освіжає влітку, чистить від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань

Модулі для вертикального озеленення і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку озеленення України серед компаній вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше десяти років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися точь-в-точь втілювати в життя абсолютно всі ідеї покупців.Потім, щоб дізнатися ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому web-сайті. Отримайте природний інтер’єр своєї мрії вже сьогодні!

Вертикальне озеленення офісу
Оцените статью
Добавить комментарий