Рослини для вертикального озеленення приміщень для в інтер’єрі

Рослини для вертикального озеленення приміщень для в інтер’єрі

Однією з головних відмінних властивостей вертикального озеленення безсумнівно є можливість впровадження конструкцій різноманітних конфігурацій і величин для вирощування насаджень. Додатково Ви завжди маєте можливість вибрати більшою мірою відповідний якість вертикального озеленення, узгоджується можливостям простору.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб отримати у Вас в квартирі ергономічну природну стіну з рослин, не займаючи в той же час багато простору.

Система вертикального озеленення може служити не тільки атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і ширмою, розділяючи простір. Звичайно, на підбір орнаментації впливають такі умови, як вартість, тип насаджень, простоту залицяння і багато інших.

вертикальне озеленення

Рослини для вертикального озеленення приміщень і характеристики, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення огорожі продовжує залишатися провідним вже багато років. Даний тип екологічного озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Вирощували сад може бути закріплений до стіни, а також підніматися самостійно без якихось опор, відрізнятися масштабом і видом. В’юнкі рослини не просять спеціального догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-насажанную рослини і квіти в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів виготовляються професіоналами з природних дихаючих матеріалів або повсті щоб насадження краще піднімалися;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких полиць, що утворюють якусь подобу сходів. Рослини в подібній концепції піднімаються догори. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі ось такий прийом садівництва прекрасно економить вільний простір, що особливо затребуваною для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають у вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто був здатний запропонувати цей метод розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія здійснює всі способи вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення стін

Рослини для вертикального озеленення приміщень, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

    офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу багато функцій: покращують ауру в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню працездатності, а також створюють позитивний імідж компанії
  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе більш комфортно в природних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на сторону торгового центру з зеленими зонами
  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки декорує компонента, а й інструменту по залученню грандіозної кількості клієнтів і множення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в зимовий час і охолоджує в літній період, фільтрує від шкідливих речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань

Рослини для вертикального озеленення приміщень і як оформити замовлення?

Наша компанія є лідером на ринку озеленення України серед компаній вертикального озеленення і працює на світовому ринку вже більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і змогли з ювелірною точністю реалізовувати абсолютно всі ідеї замовників.Щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому вебсайті. Отримайте природний інтер’єр свого життя вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення будинку
Оцените статью
Добавить комментарий