Професійне вертикальне озеленення для в інтер’єрі

Професійне вертикальне озеленення для в інтер’єрі

Однією з ключових характерних якостей вертикального озеленення безсумнівно є здатність застосування конструкцій найрізноманітніших форм і розмірів для вирощування насаджень. Також Ви в будь-який момент можете вибрати що найбільшою мірою відповідає якість вертикального озеленення, який відповідає можливостям квартири.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — метод отримати у Вас в квартирі мальовничу живу стіну з рослин, не займаючи в цьому випадку багато простору.

Вертикальне озеленення офісу

Система вертикального озеленення може служити не тільки прикрасою квартири або кухні, але і перегородкою, розділяючи простір. Само собою зрозуміло, на вибір орнаментації впливають такі умови, як вартість, тип рослин і квітів, простота догляду і багато інших.

Професійне вертикальне озеленення та властивості, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорож залишається лідером вже не один рік. Подібний тип екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Живий сад може бути прикріплений до вертикальної поверхні, а також підніматися самостійно без певних опор, розниться розміром і видом. В’юнкі рослини і квіти не зажадають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень-насажанную рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин виробляються майстрами з натуральних дихаючих матеріалів або повсті щоб насадження якісніше піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення компанії — яруси з нешироких полиць, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослини і квіти в такій системі піднімаються догори. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, але подібний метод садівництва ідеально береже простір, що особливо затребуваною для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають у вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто міг передати такий спосіб розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення офісу

Наша компанія-виробник виробляє всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Професійне вертикальне озеленення, а також сфера використання

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

вертикальне озеленення
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виконує відразу кілька опцій: облагороджують атмосферу в колективі, піднімають настрій, сприяють піднесенню ефективності працівників, до того ж створюють позитивний імідж компанії
  • магазинні вітрини. Людина відчуває себе набагато затишніше в натуральних інтер’єрах і очевидно, зробить вибір на сторону торгового закладу з рослинними зонами
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить повітря, зволожують його в зимову пору і охолоджує в літню пору, чистить від шкідливих речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • ресторани і інші розважальні заклади. У такому варіанті озеленені стіни грають роль не тільки декоративного ланки, а й способу по залученню ще більшої кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності

Професійне вертикальне озеленення та як оформити замовлення?

Наша компанія по праву є лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку більше десяти років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і змогли точь-в-точь здійснювати всі ідеї клієнтів.Для того, щоб з’ясувати ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому вебсайті. Купуйте природний інтер’єр свого життя вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий