Фітомодуль для вертикального озеленення купити для в інтер’єрі

Фітомодуль для вертикального озеленення купити для в інтер’єрі

Однією з основних відмінних рис вертикального озеленення стала здатність впровадження установок різноманітних типів і обсягів для вирощування рослинності. Також Ви завжди можете легко замовити переважно належний тип вертикального озеленення, що відповідає характеристикам корисної площі.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це спосіб створити у себе вдома ергономічну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи в цьому випадку багато площі.

система вертикального озеленення може стати не тільки прикрасою квартири або кухні, але і перегородкою, що відгороджують площа. Зрозуміло, на вибір проектування впливають такі важливі умови, як вартість, вид насаджень, простоту залицяння і багато інших.

Фітомодуль для вертикального озеленення купити і параметри, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення фасаду є провідним вже тривалий період. Такий спосіб екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Живий садок може бути встановлений впритул до вертикальної поверхні, а ще підніматися самостійно без певних опор, відрізнятися масштабом і видом. В’юнкі рослини і квіти не просять особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава тема для вертикального озеленення приміщень-розсадити рослини і квіти в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин і квітів виробляються майстрами з якісних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб насадження якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садДанний вид озеленення вдає із себе ефектне вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких полиць, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослинність в подібній системі виростають наверх. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі ось такий прийом садівництва дуже добре економить простір, що вкрай значно для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, однак мало хто був здатний зобразити цей метод розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення стін

Наша компанія-виробник виробляє всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Фітомодуль для вертикального озеленення купити, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

вертикальне озеленення
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає атмосферу, зволожують його взимку і охолоджує влітку, чистить від негативних речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно багато опцій: облагороджують навколишню атмосферу в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, до того ж створюють грунтовний бренд компанії

  • бари та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни виконують роль не тільки прикрашає ланки, а й механізму по залученню більшої кількості клієнтів і множення їх лояльності
  • торгові вітрини. Людина відчуває себе більш спокійно в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами

Фітомодуль для вертикального озеленення купити і як вибрати?

Наша компанія є сьогодні лідером на ринку продажів України серед компаній вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше десяти років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і змогли точь-в-точь втілювати в життя всі ідеї замовників.Щоб з’ясувати ціну і замовити послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому вебсайті. Купуйте природний інтер’єр свого життя вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий