Квіти для вертикального озеленення для в інтер’єрі

Квіти для вертикального озеленення для в інтер’єрі

Однією з основних характерних якостей вертикального озеленення безсумнівно є можливість застосування установок самих різних типів і обсягів для вирощування насаджень. У свою чергу Ви завжди зможете замовити переважно доречний тип вертикального озеленення, що гармонує можливостям корисної площі.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- метод оформити у себе в офісі мальовничу природну стіну з рослинності, не займаючи в той же час багато вільного місця.

система вертикального озеленення може стати не тільки атрибутом інтер’єру квартири або офісу, а й ширмою, розділяючи площа. Звичайно, на підбір орнаментації значно впливають такі умови, як ціна, вид рослин, простота догляду і багато інших.

вертикальне озеленення

Квіти для вертикального озеленення і властивості, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення фасаду є лідером вже багато років. Даний спосіб озеленення підійде як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Плеканий куточок як правило закріплено до стіни, і ще підніматися самостійно без певних підпірок, розниться обсягом і видом. Кучеряві насадження не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень це розсадити рослини в «кишені», закріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів здійснюються професіоналами з природних дихаючих матерій або повсті щоб рослини найкращим чином зростали;
  3. Багаторівневий садТакой спосіб озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення квартири — яруси з вузьких полиць, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Рослини і квіти в подібній системі виростають вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте такий спосіб садівництва ідеально економить вільний простір, що вкрай актуально для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, тоді мало хто міг зобразити цей спосіб розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі способи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення будинку

Квіти для вертикального озеленення, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

    офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє відразу кілька корисних опцій: покращують ауру в колі людей, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню ефективності працівників, до того ж створюють позитивний бренд компанії
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в зимову пору і охолоджує в літній сезон, фільтрує від шкідливих речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Будь-яка людина відчуває себе набагато комфортніше в природних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
  • клуби і інші розважальні заклади. Тут живі стіни грають роль не тільки прикрашає ланки, а й інструменту по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і збільшення їх лояльності

Квіти для вертикального озеленення і як вибрати?

Наша компанія по праву є лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на світовому ринку вже більше 10 років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і змогли в точності втілювати в життя абсолютно всі ідеї замовників.Щоб визначити ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому сайті. Купуйте природний інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Вертикальне озеленення офісу
Оцените статью
Добавить комментарий