Вертикальне озеленення в квартирі для кухні

Вертикальне озеленення в квартирі для кухні

Однією з ключових характерних специфік вертикального озеленення стала здатність використання споруд самих різних форм і розмірів для розведення рослинності. У свою чергу Ви в будь-який момент завжди зможете вибрати більшою мірою доречний вигляд вертикального озеленення, гармонує характеристикам місця для установки.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це унікальний прийом оформити у Вас вдома ергономічну живу стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато вільного місця.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і перегородкою, розділяючи зону. Звичайно, на підбір проектування впливають такі важливі фактори, як ціна, різновид рослин, легкість залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в квартирі і властивості, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок в офісному приміщенні та озеленення огорож продовжує залишатися провідним вже багато років. Даний тип екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Плеканий садок як правило прикріплений до вертикальної поверхні, а ще підніматися самостійно без будь-яких підпірок, відрізнятися масштабом і видом. Кучеряві насадження не зажадають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — насажанную рослини в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин виробляються майстрами з природних дихаючих матерій або повсті щоб насадження краще росли;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення являє собою особливу вертикальне озеленення компанії — яруси з довгих стелажів, що утворюють якесь щось на зразок драбини. Рослини і квіти в даній системі витягуються догори. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але такий спосіб садівництва чудово береже простір, що дуже актуально для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що ростуть вертикально на шпалерах, але мало хто міг уявити цей спосіб розсади в інтер’єрі приміщення.
Вертикальне озеленення рослини

Наша компанія виробляє абсолютно всі різновиди вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення в квартирі, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити можна в усіляких приміщеннях:

вертикальне озеленення
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни виконують роль не тільки прикрашає ланки, а й способу по залученню більшої кількості потенційних клієнтів і збільшення їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів атмосферу, зволожують його в зимову пору і охолоджує в теплу пору року, фільтрує від токсичних речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує одночасно багато функцій: покращують ауру в колі людей, піднімають настрій, сприяють підвищенню ефективності працівників, до того ж засновують позитивний бренд компанії

  • торгові вітрини. Людина відчуває себе більш приємно в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на сторону торгового закладу з зеленими зонами

Вертикальне озеленення в квартирі і як вибрати?

Наша компанія по праву є лідером на ринку України серед компаній-виробників вертикального озеленення і діє на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей час ми запаслися безцінним досвідом і змогли точь-в-точь реалізовувати абсолютно всі ідеї покупців.Потім, щоб визначити ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися зі співробітником компанії за телефонним номером на нашому сайті. Дістанете зелений інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий