Купити контейнери для вертикального озеленення для офісу

Купити контейнери для вертикального озеленення для офісу

Однією з основних відмінних специфік вертикального озеленення безсумнівно є здатність застосування конструкцій різноманітних типів і габаритів для вирощування рослин. У свою чергу Ви завжди можете замовити переважно доречний тип вертикального озеленення, який відповідає можливостям квартири.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- спосіб зробити у себе в квартирі ергономічну природну стіну з рослин і квітів, не займаючи в той же час багато місця.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може стати не тільки атрибутом інтер’єру квартири або офісу, але і перегородкою, розділяючи площа. Само собою зрозуміло, на підбір орнаментації значно впливають такі чинники, як ціна, вид рослин, простота догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Купити контейнери для вертикального озеленення і властивості, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорожі є провідним вже багато років. Подібний вид озеленення підійде як для вуличного, так і для інтер’єрного застосування. Вирощували куточок як правило встановлений впритул до вертикальної поверхні, і ще підніматися самостійно без будь-яких опор, відрізнятися величиною і видом. В’юнкі рослини не потребуватимуть догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — насажанную насадження в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Контейнери для рослин виготовляються професіоналами з натуральних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб рослини найкращим чином зростали;
  3. Багаторівневий садТакой вид озеленення вдає із себе ефектне вертикальне озеленення офісу — яруси з довгих полиць, які утворюють деяку подобу сходів. Рослини в такій системі ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, однак подібний прийом садівництва чудово береже простір, що особливо затребуваною для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми спостерігали виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто міг зобразити цей спосіб розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення будинку

Наша компанія-виробник виконує всі типи вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення приміщень

Купити контейнери для вертикального озеленення, а також сфера застосування

Вертикальне озеленення замовити можна в різних приміщеннях:

Вертикальне озеленення офісу
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни виконують роль не тільки декорує компонента, а й способу по залученню грандіозної кількості відвідувачів і зростання їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку звільняє від вільних радикалів кисень, зволожують його в зимову пору і охолоджує в літній сезон, чистить від шкідливих речовин і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе більш комфортно в природних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір на користь торгового закладу з зеленими зонами
    офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісу виробляє одночасно кілька корисних опцій: покращують атмосферу в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню працездатності, до того ж засновують грунтовний бренд компанії

Купити контейнери для вертикального озеленення і як замовити?

Наша компанія-виробник є лідером на ринку озеленення України серед організацій вертикального озеленення і працює на світовому ринку більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли в точності втілювати в життя всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб дізнатися ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам потрібно зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому вебсайті. Дістанете зелений інтер’єр свого життя вже сьогодні!

Оцените статью
Добавить комментарий