Вертикальне озеленення своїми руками для кухні

Вертикальне озеленення своїми руками для кухні

Однією з основних відмінних якостей вертикального озеленення стала здатність застосування конструкцій різних форм і габаритів для вирощування насаджень. Крім того Ви завжди в силах правильно вибрати переважно відповідний якість вертикального озеленення, узгоджується характеристикам квартири.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення в інтер’єрі- унікальний прийом оформити у Вас в офісі ергономічну природну стіну з насаджень, не займаючи при цьому багато площі.

Вертикальне озеленення приміщень

Система вертикального озеленення може служити не просто прикрасою будинку або офісу, але і ширмою, розділяючи зону. Само собою зрозуміло, на вибір орнаментації значно впливають такі чинники, як вартість, тип насаджень, простота залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення приміщень

Вертикальне озеленення своїми руками і властивості, а також види

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стін в офісному приміщенні та озеленення фасаду є лідером вже багато років. Такий тип екологічного озеленення підійде як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Живий куточок як правило закріплено до вертикальної поверхні, і ще підніматися самостійно без певних опор, розниться масштабом і формою. В’юнкі рослини не просять складного догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-насажанную рослини і квіти в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів виробляються майстрами з природних дихаючих тканин або повсті щоб рослини найкращим чином піднімалися;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення вдає із себе неповторне вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких стелажів, які утворюють деяку подобу сходів. Рослини і квіти в даній концепції виростають догори. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, проте ось такий спосіб садівництва прекрасно береже вільний простір, що дуже актуально для міського середовища.
  4. Сітка з кучерявими насажденіяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються вгору на шпалерах, тоді мало хто міг уявити цей спосіб розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення приміщень

Наша компанія-виробник виконує абсолютно всі способи вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення приміщень

Вертикальне озеленення своїми руками, а також сфера використання

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення приміщень
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає атмосферу, зволожують його в зимовий період і освіжає влітку, фільтрує від токсичних елементів і служить профілактикою простудних захворювань
  • ресторани та інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки декоративного компонента, а й механізму по залученню грандіозної кількості відвідувачів і збільшення їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виконує відразу кілька функцій: покращують навколишнє атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють підвищенню ефективності працівників, до того ж зміцнюють позитивний імідж компанії

  • торгові вітрини. Людина відчуває себе набагато комфортніше в натуральних інтер’єрах і швидше за все, здійснить вибір в сторону торгового центру з рослинними зонами

Вертикальне озеленення своїми руками і як замовити?

Наша спеціалізована компанія по праву вважається лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей період ми запаслися безцінним досвідом і змогли точь-в-точь реалізовувати абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Потім, щоб з’ясувати ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам треба зв’язатися зі співробітником компанії за номером телефону на нашому вебсайті. Купуйте зелений інтер’єр свого життя вже сьогодні!

Вертикальне озеленення приміщень
Оцените статью
Добавить комментарий