Система вертикального озеленення для Вашої оселі

Система вертикального озеленення для Вашої оселі

Однією з основних відмінних специфік вертикального озеленення безсумнівно є можливість використання конструкцій будь-яких форм і обсягів для вирощування рослин. У свою чергу Ви в будь-який момент можете легко вибрати переважно доречний вигляд вертикального озеленення, що відповідає характеристикам офісу.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це спосіб отримати у Вас в офісі комфортабельну живу стіну з рослин і квітів, не займаючи в той же час багато площі.

система вертикального озеленення може служити не тільки атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і перегородкою, розділяючи простір. Само собою зрозуміло, на вибір орнаментації значно впливають такі причини, як вартість, тип рослин, простота догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Система вертикального озеленення і властивості, а також типи

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення огорожі продовжує залишатися провідним вже багато років. Даний вид озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання. Живий садок може бути закріплений до стіни, і ще підніматися самостійно без певних опор, відрізнятися величиною і формою. Кучеряві насадження не зажадають складного догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень-розсадити насадження в «кишені», закріплені до вертикальній площині. Контейнери для рослин і квітів випускаються майстрами з природних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб рослини якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садЕтот вид озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення квартири — яруси з довгих стелажів, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Насадження в такій концепції піднімаються вгору. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі такий спосіб садівництва дуже добре економить простір, що особливо затребуваною для міської обстановки.
  4. Сітка з кучерявими растеніяміВсе ми помічали виноградні лози, що ростуть у вертикальному положенні на шпалерах, однак мало хто був здатний зобразити цей метод розсади в оформленні приміщення.
вертикальне озеленення

Наша компанія-виробник виробляє всі способи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення будинку

Система вертикального озеленення, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в усіляких приміщеннях:

  • магазинні вітрини. Людина відчує себе набагато комфортніше в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами
  • житлові приміщення — квартири, будинки. Вертикальне озеленення будинку чистить кисень, зволожують його в зимову пору року і освіжає влітку, фільтрує від токсичних речовин і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • клуби та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни грають роль не тільки прикрашає елемента, але і способу по залученню ще більшої кількості відвідувачів і множення їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення здійснює одночасно кілька корисних функцій: покращують ауру в колективі, піднімають настрій, сприяють піднесенню ефективності працівників, до того ж формують позитивний імідж компанії

Система вертикального озеленення і як замовити?

Наша компанія-виробник є сьогодні лідером на ринку продажів України серед організацій вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку більше десяти років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю виконувати все ідеї замовників.Для того, щоб з’ясувати ціну і оформити замовлення на сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому web-сайті. Отримайте природний інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

вертикальне озеленення
Оцените статью
Добавить комментарий