Горщики для вертикального озеленення купити для кухні

Горщики для вертикального озеленення купити для кухні

Однією з ключових характерних якостей вертикального озеленення безсумнівно є здатність застосування споруд різноманітних форм і масштабів для вирощування насаджень. У свою чергу Ви в будь-який момент маєте можливість вибрати переважно відповідний тип вертикального озеленення, який відповідає характеристикам простору.

Вертикальне озеленення стін

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це спосіб втілити в життя у Вас в офісі ергономічну натуральну стіну з рослин, не займаючи в цьому випадку багато простору.

Вертикальне озеленення будинку

Система вертикального озеленення може бути не тільки лише прикрасою квартири або кухні, але і перегородкою, розділяючи вільний простір. Звичайно, на вибір дизайну впливають такі причини, як вартість, різновид рослин, легкість догляду і багато інших.

Горщики для вертикального озеленення купити і параметри, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорож залишається лідером вже багато років. Такий вид екологічного озеленення підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Вирощували куточок може бути закріплений до вертикальної поверхні, а ще стояти самостійно без будь-яких підпірок, відрізнятися обсягом і формою. Кучеряві насадження не зажадають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень — розсадити рослини в «кишеньки», закріплені до вертикальної поверхні. Контейнери для рослин робляться майстрами з природних дихаючих матерій або повсті щоб рослини краще піднімалися;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення являє собою ефектне вертикальне озеленення компанії — яруси з нешироких стелажів, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Рослинність в такій концепції ростуть вгору. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, до речі даний прийом садівництва чудово береже вільний простір, що особливо актуально для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, що виростають вгору на шпалерах, але мало хто міг уявити такий спосіб розсади в інтер’єрі.
Вертикальне озеленення будинку

Наша компанія-виробник здійснює абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення будинку

Горщики для вертикального озеленення купити, а також область використання

Вертикальне озеленення замовити можна в усіляких приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе спокійніше в натуральних інтер’єрах і очевидно, здійснить вибір в сторону торгового закладу з зеленими зонами
    офіси. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє одночасно кілька опцій: покращують навколишнє атмосферу в трудовому колективі, піднімають настрій, сприяють підвищенню працездатності, а також створюють грунтовний бренд компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає повітря, зволожують його в зимову пору року і освіжає в літній сезон, чистить від токсичних елементів і служить профілактикою простудних захворювань
  • бари та інші розважальні заклади. Саме тут живі стіни грають роль не тільки декорує ланки, а й інструменту по залученню більшої кількості відвідувачів і збільшення їх лояльності

Горщики для вертикального озеленення купити і як оформити замовлення?

Наша компанія-виробник безсумнівно є лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку вже більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю виконувати абсолютно всі ідеї клієнтів.Для того, щоб з’ясувати ціну і придбати сервісну послугу вертикального озеленення, Вам рекомендується зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому сайті. Дістанете зелений інтер’єр у Вашому житті вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий