Вертикальне озеленення бізнес для офісу

Вертикальне озеленення бізнес для офісу

Однією з головних характерних властивостей вертикального озеленення безсумнівно є можливість впровадження конструкцій самих різних конфігурацій і розмірів для розведення рослинності. Крім того Ви завжди зможете вибрати найбільш підходящий вид вертикального озеленення, що відповідає характеристикам простору.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення в інтер’єрі — спосіб втілити в життя у себе в офісі комфортабельну натуральну стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато місця.

Система вертикального озеленення може стати не просто прикрасою будинку або кухні, але і ширмою, розділяючи площа. Зрозуміло, на підбір дизайну значно впливають такі фактори, як ціна, різновид рослин і квітів, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення будинку

Вертикальне озеленення бізнес і характеристики, а також різновиди

  1. Зелена або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухонному місці і озеленення огорожі є провідним вже кілька років. Такий спосіб озеленення підійде як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Вирощували сад як правило встановлений впритул до стіни, а також підніматися самостійно без певних опор, відрізнятися обсягом і видом. В’юнкі рослини і квіти не зажадають особливого догляду.
  2. КармашкіЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень-розсадити насадження в «кишеньки», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин випускаються фахівцями з якісних дихаючих матерій або повсті щоб рослини краще росли;
  3. Багаторівневий садДанний спосіб озеленення являє собою особливе вертикальне озеленення квартири — яруси з нешироких стелажів, які утворюють якусь щось на зразок драбини. Рослинність в такій системі піднімаються наверх. Це навіть скоріше діагональне, а не вертикальне озеленення, але такий прийом садівництва дуже добре береже вільний простір, що дуже затребуваний для міського середовища.
  4. Решітка з кучерявими насажденіяміВсе ми помічали виноградні лози, що виростають вертикально на шпалерах, але мало хто міг запропонувати цей метод розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення офісу

Наша компанія-виробник виробляє всі різновиди вертикального озеленення рослинами та квітами, в тому числі і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення офісу

Вертикальне озеленення бізнес, а також область застосування

Вертикальне озеленення замовити сьогодні можна в різних приміщеннях:

  • бари і інші розважальні заклади. Саме тут озеленені стіни грають роль не тільки декорує ланки, а й способу по залученню грандіозної кількості клієнтів і множення їх лояльності
  • офісні приміщення. Вертикальне озеленення офісного приміщення виробляє одночасно багато опцій: покращують ауру в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, а ще створюють позитивний бренд компанії

  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку очищає кисень, зволожують його в холодну пору року і охолоджує в літній період, фільтрує від шкідливих елементів і служить профілактикою простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе набагато спокійніше в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового центру з зеленими зонами

Вертикальне озеленення бізнес і як вибрати?

Наша компанія по праву вважається лідером на ринку озеленення України серед компаній-виробників вертикального озеленення і функціонує на світовому ринку більше 10 років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і змогли з ювелірною точністю здійснювати всі ідеї замовників.Потім, щоб визначити ціну і придбати послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по телефонному номеру на нашому web-сайті. Купуйте зелений інтер’єр своєї мрії вже найближчим часом!

Оцените статью
Добавить комментарий