Вертикальне озеленення балкона для Вашої сім’ї

Вертикальне озеленення балкона для Вашої сім’ї

Однією з ключових відмітних якостей вертикального озеленення безсумнівно є здатність застосування споруд різноманітних типів і розмірів для вирощування рослинності. Також Ви в будь-який момент можете легко замовити в найбільшою мірою відповідний тип вертикального озеленення, який відповідає можливостям простору.

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це спосіб отримати у Вас вдома комфортабельну натуральну стіну з рослинності, не займаючи в цьому випадку багато простору.

Вертикальне озеленення стін

Система вертикального озеленення може бути не тільки атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і ширмою, розділяючи вільний простір. Само собою зрозуміло, на підбір орнаментації значно впливають такі фактори, як ціна, різновид рослин і квітів, легкість догляду і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикальне озеленення балкона і параметри, а також різновиди

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стінок на кухні і озеленення огорож продовжує залишатися провідним вже багато років. Подібний вид озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Плеканий сад може бути прикріплений до стіни, і ще стояти самостійно без якихось опор, розниться величиною і видом. В’юнкі рослини і квіти не просять складного догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава ідея для вертикального озеленення приміщень це посадити рослини в «кишеньки», прикріплені до вертикальної площини. Резервуари для рослин робляться професіоналами з натуральних дихаючих матеріалів або повсті для того щоб насадження найкращим чином піднімалися;
  3. Багаторівневий садТакой тип озеленення являє собою неповторне вертикальне озеленення офісу — яруси з нешироких полиць, які утворюють деякий щось на зразок драбини. Рослини і квіти в такій концепції витягуються догори. Це навіть скоріше діагональне, ніж вертикальне озеленення, проте такий спосіб садівництва чудово береже простір, що вкрай актуально для міського довкілля.
  4. Сітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються в вертикальному положенні на шпалерах, тоді мало хто міг зобразити такий метод розсади в оформленні приміщення.
Вертикальне озеленення приміщень

Наша компанія виробляє абсолютно всі види вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучними.

Вертикальне озеленення балкона, а також сфера вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в усіляких приміщеннях:

Вертикальне озеленення будинку
    офіси. Вертикальне озеленення офісу виконує одночасно кілька опцій: покращують атмосферу в трудовому колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють збільшенню ефективності працівників, а також зміцнюють серйозний імідж компанії
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить повітря, зволожують його в зимову пору і освіжає в літню пору, фільтрує від шкідливих елементів і необхідно для профілактики простудних захворювань
  • магазинні вітрини. Людина відчує себе більш приємно в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на сторону торгового закладу з рослинними зонами
  • клуби та інші розважальні заклади. Тут живі стіни виконують роль не тільки декоративного ланки, а й інструменту по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності

Вертикальне озеленення балкона і як замовити?

Наша спеціалізована компанія по праву вважається лідером на ринку озеленення України серед компаній вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше 10 років. За цей час ми накопичили безцінний досвід і змогли точь-в-точь виконувати абсолютно всі ідеї клієнтів.Потім, щоб з’ясувати ціну і замовити сервісну послугу вертикального озеленення, Вам слід зв’язатися з менеджером по номеру телефону на нашому web-сайті. Дістанете зелений інтер’єр у Вашому житті вже сьогодні!

Вертикальне озеленення будинку
Оцените статью
Добавить комментарий