Вертикального озеленення для в інтер’єрі

Вертикального озеленення для в інтер’єрі

Однією з ключових відмінних рис вертикального озеленення безсумнівно є здатність застосування споруд різноманітних типів і обсягів для вирощування рослин і квітів. У свою чергу Ви в будь-який момент зможете підібрати в найбільшою мірою відповідний вид вертикального озеленення, який відповідає можливостям корисної площі.

вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення в інтер’єрі це метод створити у Вас в офісі комфортабельну живу стіну з рослинності, не займаючи при цьому багато площі.

вертикальне озеленення

Система вертикального озеленення може стати не тільки атрибутом інтер’єру квартири або кухні, але і ширмою, що відгороджують зону. Само собою зрозуміло, на підбір дизайну впливають такі важливі умови, як вартість, різновид насаджень, простота залицяння і багато інших.

Вертикальне озеленення рослини

Вертикального озеленення і властивості, а також види

  1. Жива або фіто стенаВертікальное озеленення стін на кухні і озеленення фасаду продовжує залишатися провідним вже кілька років. Такий вид озеленення оптимальний як для зовнішнього, так і для інтер’єрного застосування. Зелений куточок може бути встановлений впритул до вертикальної площини, і ще стояти самостійно без якихось підпірок, розниться розміром і видом. В’юнкі рослини і квіти не вимагають особливого догляду.
  2. КарманиЕще одна цікава задумка для вертикального озеленення приміщень це насажанную рослини і квіти в «кишені», прикріплені до вертикальної поверхні. Резервуари для рослин і квітів випускаються майстрами з якісних дихаючих тканин або повсті щоб насадження якісніше виростали;
  3. Багаторівневий садДанний вид озеленення являє собою спеціалізоване вертикальне озеленення офісу — яруси з нешироких стелажів, які утворюють якусь подобу сходів. Рослинність в такій концепції витягуються вгору. Це навіть швидше діагональне, а не вертикальне озеленення, до речі подібний прийом садівництва прекрасно економить простір, що дуже затребуваний для міської обстановки.
  4. Решітка з кучерявими домашніми растеніяміВсе ми бачили виноградні лози, витягуються вертикально на шпалерах, тоді мало хто міг запропонувати цей спосіб розсади в оформленні приміщення.

Наша компанія-виробник виробляє всі типи вертикального озеленення рослинами, включаючи і вертикальне озеленення рослинами штучного походження.

Вертикальне озеленення приміщень

Вертикального озеленення, а також область вживання

Вертикальне озеленення замовити можна в яких завгодно приміщеннях:

Вертикальне озеленення приміщень
  • клуби та інші розважальні заклади. У такому варіанті зелені стіни виконують роль не тільки декорує ланки, а й механізму по залученню грандіозної кількості потенційних клієнтів і зростання їх лояльності
  • житлові приміщення — квартири, котеджу. Вертикальне озеленення будинку чистить повітря, зволожують його в зимову пору і охолоджує в літню пору, фільтрує від шкідливих елементів і потрібно для профілактики простудних захворювань
  • офіси. Вертикальне озеленення офісу здійснює одночасно кілька функцій: покращують обстановку в колективі, пробуджують позитивні думки, сприяють піднесенню ефективності працівників, а також формують грунтовний стиль компанії

  • торгові вітрини. Будь-яка людина відчує себе набагато комфортніше в природних інтер’єрах і швидше за все, зробить вибір на користь торгового центру з рослинними зонами

Вертикального озеленення і як вибрати?

Наша компанія-виробник по праву вважається лідером на ринку продажів України серед компаній-виробників вертикального озеленення і працює на міжнародному ринку більше 10 років. За цей період ми накопичили безцінний досвід і навчилися з ювелірною точністю реалізовувати абсолютно всі ідеї нових клієнтів.Щоб визначити ціну і придбати послугу вертикального озеленення, Вам необхідно зв’язатися з менеджером по роботі з клієнтами за номером телефону на нашому web-сайті. Купуйте природний інтер’єр Вашої мрії вже сьогодні!

Вертикальне озеленення стін
Оцените статью
Добавить комментарий